Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez: Administrator

Nick postaci: Kuchasz

Wyjaśnienia: Jakie nękanie,  to usuńcie  ranking odważni dnia, jak nie można  atakować  graczy to jak mam zdobyć  punkty odwagi ? Są równi i równiejsi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, marna kucharzyna napisał:

Nie atakowałem, wiecej niż  jest to dozwolone, zmiencie zapis w regulaminie że nie można atakować wbanych graczy. Kogo mam atakować jak mamy poki na podobnym lvl ? 

Niby wszystko spoko, tylko jeden ban Ci zszedł, a Ty TYLKO do graczy wybranego sojuszu i bijesz każdego z nich po 2-3 razy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DrownedInSorrow napisał:

Niby wszystko spoko, tylko jeden ban Ci zszedł, a Ty TYLKO do graczy wybranego sojuszu i bijesz każdego z nich po 2-3 razy. 

biegniesz TYLKO do*

Nie mam pojęcia jak edytować posta xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikogo to nie interesuje, odkąd jesteś na grze bijesz tylko wybranych graczy nieraz po kilka na dzień i utrudniasz grę. Za to masz karę, może w końcu do ciebie to dotrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, marna kucharzyna napisał:

Po 2  razy maks,  ban mi zszedl ranking jest rozliczany  do pewnej godziny więc  musiałem szybko działać by jeszcze w tym dniu załapać arcany.

PS: Nie po dwa razy, jednego gracza zaatakowałeś 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, DrownedInSorrow napisał:

Nikogo to nie interesuje, odkąd jesteś na grze bijesz tylko wybranych graczy nieraz po kilka na dzień i utrudniasz grę. Za to masz karę, może w końcu do ciebie to dotrze.

Regulaminu się tzymam nie atakuje tylko tych 2 graczy  co pewnie są z twojego sojuszu,gangu  czy kabaretu. Atakuje  kto ejst w moim zasięgu  maks po 2 razy.

Nie którzy zdobywaja arcany  przez depo, nie którzy przez rankingi wolna amerykanka jeżeli w tym taki problem to zlikwidować rankingi lub  opcje atakowania graczy.

Kolejny ban nie słuszny taka prawda.

ps: lepiej się przyznaj jaki masz nick w grze to wiele wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

REgulaminu nie złamałem, atakowałem  kilku graczy nie  tylko wymienionych w blokadzie, zbierałem punkty do rankingu nie zrobiłęm nic złego. Proszę o sprawiedliwe i obiektywne rozpatrzenie  odwołania sie od bana i tyle . Dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, marna kucharzyna napisał:

Regulaminu się tzymam nie atakuje tylko tych 2 graczy  co pewnie są z twojego sojuszu,gangu  czy kabaretu. Atakuje  kto ejst w moim zasięgu  maks po 2 razy.

Nie którzy zdobywaja arcany  przez depo, nie którzy przez rankingi wolna amerykanka jeżeli w tym taki problem to zlikwidować rankingi lub  opcje atakowania graczy.

Kolejny ban nie słuszny taka prawda.

ps: lepiej się przyznaj jaki masz nick w grze to wiele wyjaśni.

Po pierwsze nie trzymasz się bo bijesz tylko i wyłącznie ich, tylko z tobą nie idzie się dogadać. Po drugie atakowałeś tylko ich i w dodatku Marka więc nie kłam. Po trzecie kabaretem jest to że stawiasz się w roli ofiary mimo iż to ty jesteś prowokatorem i kulą u nogi dla większości graczy.

Ban jak najbardziej słuszny.

PS: Niech mój nick cię nie kłopocze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zaatakowałem  około 5 graczy więc twoja wersja coś się nie trzyma kupy, wiekszośc gracyz  jest w jakiejś "sekcie" nie patrze  w ogóle na to. Nie spamuj  tutaj tematu jeżeli on cie nie dotyczy. Zwłaszcza anonimowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, marna kucharzyna napisał:

Dzisiaj zaatakowałem  około 5 graczy więc twoja wersja coś się nie trzyma kupy, wiekszośc gracyz  jest w jakiejś "sekcie" nie patrze  w ogóle na to. Nie spamuj  tutaj tematu jeżeli on cie nie dotyczy. Zwłaszcza anonimowo.

Jestem obserwatorem więc jak najbardziej mogę, atakowałeś dzisiaj tylko 4 graczy w tym 2, których gnębisz od dłuższego czasu, jednego z ich sojuszu oraz Marka. Poza tym skoro masz prawo do pisania tendencyjnych głupot, ja mam prawo do krytyki. Nawet anonimowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DrownedInSorrow napisał:

Jestem obserwatorem więc jak najbardziej mogę, atakowałeś dzisiaj tylko 4 graczy w tym 2, których gnębisz od dłuższego czasu, jednego z ich sojuszu oraz Marka. Poza tym skoro masz prawo do pisania tendencyjnych głupot, ja mam prawo do krytyki. Nawet anonimowo.

Nie jesteś obiektywną osobom więc  nie proszę już nic nie pisać  i poczekamy na Admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, marna kucharzyna napisał:

Nie jesteś obiektywną osobom więc  nie proszę już nic nie pisać  i poczekamy na Admina.

Masz rację, nie jestem osobOM tylko osobĄ. A co do reszty, jestem jak najbardziej obiektywny, bo wcześniej jak się pomyliłem to ci przyznałem że nie atakowałeś żadnego 3 razy. Obiektywizm nie polega na głoszeniu tego co chcesz usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.02.2020 o 17:41, marna kucharzyna napisał:

atakować  graczy

Od kilku tygodni nieustannie atakujesz tych samych graczy. Otrzymałeś za to blokadę. Po jej zakończeniu Twoją pierwszą akcją w grze był ponowny atak na tych samych graczy.

W przypadku kolejnych ataków po zakończeniu tej blokady, zgodnie z regulaminem otrzymasz kolejną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności