Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Usuwanie kont z małą ilością stażu


JayFeather

usuwanie kont  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za usuwaniem kont z małą ilością stażu w pierwszej kolejności

    • Tak
      6
    • Nie
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W grze jest bardzo dużo "małych" kont, tzn. kont , które mają po kilka dni stażu, i nie logowały się już od kilku tygodni, albo to multi, albo ktoś zapomniał, albo się gra się znudziła. Tacy graczę dość często zajmują nicki. Moją zmainą jest to ,że konta poniżej 10 dni stażu, niekatywne powyżej 2 tyg. powinny być kasowane w pierwszej kolejności

Odnośnik do komentarza

Usuwanie konta za niewielki staż, stanowczo na nie. Ktoś zaczyna grę ma niski staż, to oczywiste. Dlaczego narażać taką osobę na utratę konta? Są osoby które grywają tylko okazjonalnie. Nigdy mi sie nie podobało jeśli gra sposób wymusza na użytkowniku aktywność, ani sankcją utraty jakichś dziennych bonusów, ani tym bardziej groźbą utraty konta. Tym bardziej, że dwa czy nawet kilka dwa tygodnie nieaktywności to nie jest długi okres. Poza tym wydaje mi się, że Admin od czasu do czasu weryfikuje takie nieaktywne konta i te całkiem "matwe" usuwa. Ze swojego poziomu Admin może też sprawdzić konto pod kątem multi, wielkość stażu napewno o tym nie świadczy, to jedynie nasze domysły. Ogólnie pomysł moim zdaniem mocno chybiony.

Odnośnik do komentarza
  • 4 weeks later...
W dniu 19.04.2020 o 18:14, Kamina napisał:

Usuwanie konta za niewielki staż, stanowczo na nie. Ktoś zaczyna grę ma niski staż, to oczywiste. Dlaczego narażać taką osobę na utratę konta? Są osoby które grywają tylko okazjonalnie. Nigdy mi sie nie podobało jeśli gra sposób wymusza na użytkowniku aktywność, ani sankcją utraty jakichś dziennych bonusów, ani tym bardziej groźbą utraty konta. Tym bardziej, że dwa czy nawet kilka dwa tygodnie nieaktywności to nie jest długi okres. Poza tym wydaje mi się, że Admin od czasu do czasu weryfikuje takie nieaktywne konta i te całkiem "matwe" usuwa. Ze swojego poziomu Admin może też sprawdzić konto pod kątem multi, wielkość stażu napewno o tym nie świadczy, to jedynie nasze domysły. Ogólnie pomysł moim zdaniem mocno chybiony.

Zgadzam się.

Są osoby, które wyjeżdżają na wakacje nawet na 2 miesiące. Jak można grać gdzieś na piaszczystej plaży i prażącym słońcu bez szlabanu (gdyż dużą część użytkowników stanowią dzieci). Jak ma być kąto usunięte to co najmniej po około pół roku. Twoja propozycja była by dobra gdyby zwiększyć ilość miesięcy nieaktywności.

Moim zdaniem też powinna być możliwość usunięcia kąta przez gracza.

I tak to jestem stanowczo na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2020 o 09:53, Patutu napisał:

Zgadzam się.

Są osoby, które wyjeżdżają na wakacje nawet na 2 miesiące. Jak można grać gdzieś na piaszczystej plaży i prażącym słońcu bez szlabanu (gdyż dużą część użytkowników stanowią dzieci). Jak ma być kąto usunięte to co najmniej po około pół roku. Twoja propozycja była by dobra gdyby zwiększyć ilość miesięcy nieaktywności.

Moim zdaniem też powinna być możliwość usunięcia kąta przez gracza.

I tak to jestem stanowczo na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdyby ponownie wprowadzono samodzielną możliwość usunięcia KONTA, to w takim przypadku wzrosła by liczba multikont

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.05.2020 o 09:53, Patutu napisał:

Zgadzam się.

Są osoby, które wyjeżdżają na wakacje nawet na 2 miesiące. Jak można grać gdzieś na piaszczystej plaży i prażącym słońcu bez szlabanu (gdyż dużą część użytkowników stanowią dzieci). Jak ma być kąto usunięte to co najmniej po około pół roku. Twoja propozycja była by dobra gdyby zwiększyć ilość miesięcy nieaktywności.

Moim zdaniem też powinna być możliwość usunięcia kąta przez gracza.

I tak to jestem stanowczo na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po za tym, nie wiem czy wiesz, ale gra już usuwa konta. W moim pomyśle, chodzi o usuwanie "pierszeństwo" w usuwaniu kont ze stażem <10 dni. Jakbyś czytała regulamin, to byś wiedziała, że po nieaktywności konta się usuwa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności