Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Banik

ConorMcGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ConorMcGregor, otrzymałeś blokade od Mistrza Gry z następującej przyczyny:
ConorMcGregor: Bo to nie ty kilka dni beczaleś, ze baloniki kupuje a ty uzbierać nie mozesz xD ConorMcGregor: Prosilem o nie uzywanie nicku bo jesteś nikim dla mnie. | Bana nałożył Administrator

Dzień Dobry, 

W regulaminie jest napisane "Obrażanie innych graczy na chacie kara od 12h do 24h na CHAT" 

Nie uważam, aby słowa za które zostałem zbanowany kwalifikowały się do bana na grę na 24h. 

Każdą kłótnie ostatnio prowokuje Milanito a później zgrywa niewiniątko więc nie rozumiem Pana decyzji.

Była sytuacja z balonikami gdzie nie mógł uzbierać i miał pretensje na chacie, że piszę co kilkadziesiąt minut,

o ich kupnie a jak przestałem i pisali do mnie w wiadomości prywatnej, ze kupią to o to miał pretensję nawet. 

Podburzał innych graczy, żeby mi nie sprzedawali, jest złośliwy, prowokuje kiedy wie, że może sobie pozwolić oraz zaczepia.

A jak przyjdzie co do czego to pisze skargi i udaję jaki to on poszkodowany jest. Jego zachowania bardzo irytują a ja bardzo nie lubię 

jak mnie ktoś zaczepia, staram się go unikać ale nie zawsze się da niestety, ale obiecuję, że dodam go na czarną listę i zablokuję na chacie.

Wielokrotnie byłem obrażany i radziłem sobie sam jedynie napisałem w sprawie Kuchasza bo przez niego dostałem poprzedniego bana, Szpilka

również wiele odwala akcji i mu wszystko uchodzi na sucho. 

Zależy mi na szybkim powrocie, ponieważ dziś się kończy event a mam do wbicia jeszcze trochę pisanek aby odebrać Lśniącą skrzynie.

Liczę na szybko rozpatrzenie podania i przychylenie się do usunięcia bana na grę a zwiększenie na chat :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności