Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Banicja #2

ConorMcGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Zbanowany przez - Mistrz Gry

Nick Postaci - ConorMcGregor 

"Jest to Twoje kolejne identyczne złamanie regulaminu i to jest bezpośrednim powodem blokady. Nielubianych graczy możesz dodać na "czarną listę" i nie widzieć ich wypowiedzi na czacie" 

Dzień Dobry po raz drugi, 

Nie dostałem szansy, aby odpowiedzieć na zarzut, który Pan podał. Powodem jest nękanie mógłbym dostać screeny gdzie nękam któregoś z graczy, czy nie ma takiej możliwości?

Interpretuje to tak, że jak ktoś jest prowokowany calutki czas to z miejsca ta osoba staję się osobą, która nęka a nie jest nękana. Jeśli źle interpretuje to prosiłbym o wytłumaczenie

bo nie bardzo rozumiem argumentu z nękaniem. "Nękanie polega najczęściej na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko danej osobie"

Gracz "Szpilka" pisał wczoraj, że jest w ciągłym kontakcie z administracją oraz wprowadzi tutaj wspólnie z administracją porządek a na następny dzień gracz, który mógłby mu ostatnią LS 

podwędzić bo Monter już pewnie wziął jest banowany co jest przepustką dla niego do zebrania LS, a z przyczyn, których nikt tak na prawdę nie rozumie. 

Wracając do Milanito, właśnie się dowiedziałem, że miał bana na 4h i stąd pytanie jakim cudem czy Pan mnie po prostu nie lubi czy jak jest bo mam takie wrażenie i w sumie nie tylko ja. 

Pozdrawiam :)

1 godzinę temu, ConorMcGregor napisał:

Interpretuje to tak, że jak ktoś jest prowokowany calutki czas to z miejsca ta osoba staję się osobą, która nęka a nie jest nękana. Jeśli źle interpretuje to prosiłbym o wytłumaczenie

Mimo tego, że z Twojego perorowania wynika, że byłeś wielokrotnie "prowokowany" to wyłącznie Twoja aktywność była zgłaszana przez innych graczy. Otrzymałeś również raz blokadę czatu, zgłaszając się z identycznymi pretensjami w wiadomości prywatnej. Długość blokady zawsze wynika z aktywności gracza: Twoje wypowiedzi w stosunku do Milanito były niejednokrotnie obraźliwe i wulgarne. Biorąc pod uwagę właściwą liczbę zgłoszeń, którą otrzymałem, zdecydowałem się przedłużyć Twoją blokadę o kolejne 24 godziny.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności