Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie

BastekPl

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BastekPl napisał:

Nie przekroczyliśmy regulaminu ponieważ niczego od siebie kupowaliśmy.

Około 90% logowań na koncie "Vader" pochodzi z Twojego komputera i następuje bezpośrednio w trakcie lub bezpośrednio po grze na Szpilce. Pozostałe logowania są z telefonu na które również następowały logowania na Twoje konto.

Cytat

1.1. Zabrania się posiadania przez jedną osobę wielu kont w grze.

Administratorze. Gdybym wiedział że wyniknie z tego taka szopka nie założyłbym drugiego dla Młodszego. Zależy Mi na odzyskaniu konta i dlatego zapytuje Ciebie. Czy mam na to jakąś szansę?

Brat nie zamierza grać bo z Nim rozmawiałem. Co innego Ja ponieważ trochę tego czasu jednak poświęciłem na zbudowanie tej postaci i szkoda by było utracić to wszystko.

Co do tych logowań rzeczywiście mogło to wyglądać dziwnie. Mniemam iż uważasz że korzystałem z konta Vader. To nie jest prawdą. Młodszy generalnie dość często u Mnie przebywa i w tym czasie korzystamy z tych samych urządzeń. Poza tym zastanów się po co miałbym sobie zaszkodzić takim udostępnianiem się u Niego. Co takiego ma Vader czego nie posiada Szpilka. Nie ma takiej rzeczy. Mogłeś napisać do Mnie na pw a wszystko zostałoby Tobie wytłumaczone. Wolałeś zablokować.

Jeżeli jest takowa możliwość proponuję usunąć konto Vader po czym przywrócić Moje na aktywną grę. Będzie po sprawie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Adminie, drugie sprostowanie. Brat nie chodzi do szkoły, często przebywa u mnie, mamy wspólnie tablet i laptopa, gramy obaj na tych dwóch urządzeniach, jak młody zostaje z rodzicami a ja nie expie to zabiera lapka i mi zostawia tablet.. Jak wbijam lśniącą korzystam z lapka ( wygodniej i szybciej ), jak wykonam dzienny limit :) to idę na tablet, a młody na laptopa. To nic dziwnego, że są logowania po sobie. Nie da się inaczej. To, że 12 letni brat gra to chyba nie zbrodnia. Zresztą po co mi drugie konto? W jakim celu miał bym z drugiego korzystać co by mi to dało jak nie wykonujemy miedzy sobą tradów? Czy narażał bym się na bana, gdy poświęciłem tyle czasu, żeby wbić Szpilkę było by to debilizmem z mojej strony, i po co miał bym expić drugie konto mając Shiny Arceusa, jak nic lepszego nie da się mieć, to bym wolał bez celu wbijać ciągle Arceusa dla samego expa, niż expić bratu Shiny Magnemite bo jaki bym miał mieć w tym cel tracić czas na byle Shiny poka?

Pozdrawiam

W dniu 14.04.2020 o 19:45, Administrator napisał:
W dniu 14.04.2020 o 19:45, Administrator napisał:

Około 90% logowań na koncie "Vader" pochodzi z Twojego komputera i następuje bezpośrednio w trakcie lub bezpośrednio po grze na Szpilce. Pozostałe logowania są z telefonu na które również następowały logowania na Twoje konto.

Administratorze. Napisałem ale odpowiedzi nie widzę. Zapoznaj się z tym jak to generalnie u Mnie wygląda. Rozpatrz Mój wniosek w sprawie.

Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności