Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dostałam bana, za co bardzo przepraszam


Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałam bana, z powodu kilku multikont. Zależy mi na odzyskaniu konta Idka, ponieważ mam już 5 rangę jeszcze troszkę i będzie 6. Mam tez dużo dgl oraz  cennych psów. Nie chce zaczynać wszystkiego od nowa. Po odblokowaniu konta Idka chciałabym, aby zostały usunięte tamte nielegalne konta. Proszę o jak najszybsze skrócenie mi blokady. Obiecuje, że to już nigdy się nie powtórzy. Wyciągnęłam wnioski. Z góry dziękuje bardzo i pozdrawiam. Idka

Odnośnik do komentarza

Panie Administratorze. Po odwołaniu bana zostały zamknięte opcje komentowania. Więc pisze tu. Zostało mi zabrane 200k gdzie przelałam tylko chyba 40k. To pierwsze pytanie ,,czemu” innym przeszło sucho. Drugie, to czy mogłabym mieć całkiem usuniętego bana? 15 maja kończy się mój konkurs na baner i muszę napisać wyniki. Mój nick to Idka

Pozdrawiam. Liczę chociaż o zwrot 100k i usunięciu bana. Te pieniądze były bardzo ciężkie do zdobycia. Od początku gry w dg oszczędzałam żeby teraz mieć taki wynik

Odnośnik do komentarza

 

56 minut temu, Zosia napisał:

przelałam tylko chyba 40k

Moja droga, 30 000 przelałaś, ale ostatnim "transferze". Łącznie takich transakcji jest kilkanaście (!). Już po sumach widać jak w pełni świadomie łamiesz regulamin gry.

Cytat

pytanie ,,czemu” innym przeszło sucho

Jeśli wiesz o innych przypadkach złamania regulaminu w sposób podobny do Twojego, możesz je w dowolnym momencie zgłosić.

Screenshot_2020-05-11 Moderator(2).png

Screenshot_2020-05-11 Moderator(1).png

Screenshot_2020-05-11 Moderator(3).png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności