Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Kaazet

Niewidoczny na chat

Rekomendowane odpowiedzi

to się nazywa shadow mute - a jaki powód; to nie wiem....może bo:  korona-virus; albo bo kometa-średniowieczna zwiastun_nieszczęścia (własnie nadleciała; widać gołym okiem); może to przez LGBT albo Trzaskowski zawinił; albo zupa była za słona.... :) ;  też to raz miałam; chyba z półtora roku temu; pisz na PW i odczekaj swoje. Albo zajmij się obserwacją komety; ma 2 warkocze(!), następny przylot za 4 tys. lat.... więc warto. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, abangel napisał:

to się nazywa shadow mute - a jaki powód; to nie wiem....może bo:  korona-virus; albo bo kometa-średniowieczna zwiastun_nieszczęścia (własnie nadleciała; widać gołym okiem); może to przez LGBT albo Trzaskowski zawinił; albo zupa była za słona.... :) ;  też to raz miałam; chyba z półtora roku temu; pisz na PW i odczekaj swoje. Albo zajmij się obserwacją komety; ma 2 warkocze(!), następny przylot za 4 tys. lat.... więc warto. :)

tak, tak Abi, takie to zabawne co napisalas. A tak na serio, kiedy ten zart bedzie?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności