Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ilość psów w kojcu


Alanis

Ilość psów w kojcu  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcielibyście aby w kojcu mogło się mieścić tylko np. 100 psów?

    • Tak!
      0
    • Nie...
    • Spoko, tylko może inna ilość?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może i utrudniło to grę ale mam ciekawy pomysł. A gdyby tak... ograniczona ilość psów w kojcu? No bo na pewno normalne nie jest że w kojcu takim jak każdy inny z 20 psami mieścimy 1000 psów.
Przykład:
- Mały kojec - mieści 20 psów - 100 dgl
- Średni kojec - mieści 70 psów - 500 dgl
- Duży kojec - mieści 500 psów - 1500 dgl
- Ogromny kojec - mieści 2000 psów - 5000 dgl - tylko po osiągnięciu rangi VIP

Co o tym myślicie? Oczywiście cena kojców jest przykładowa tak samo jak pojemności kojców.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę sensownego argumentu za tym pomysłem. Co w przypadku, gdy gracz ma tylko ten najmniejszy kojec i ma 18 psów, a w ciąży nagle wyskakuje mu 5 szczeniaków. Co wtedy, traci trzy, bo nie ma dla nich miejsca? 

Mówisz, że nie jest normalne posiadanie takich ilości psów w kojcach, a ja mówię, że w rzeczywistości raczej nikt nie ma setki psów pod domem. ;)

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza

"Nie widzę sensownego argumentu za tym pomysłem. Co w przypadku, gdy gracz ma tylko ten najmniejszy kojec i ma 18 psów, a w ciąży nagle wyskakuje mu 5 szczeniaków. Co wtedy, traci trzy, bo nie ma dla nich miejsca? "
 

Rzeczywiście, nie pomyślałam o tym ale zawsze może działać dalej opcja "bez kojca", może tam by szczeniaki trafiały? Albo jak nie ma miejsca w kojcu to po oddzieleniu wyskakiwał komunikat "gdzie chcesz przenieść szczeniaki" i w zależności od tego gdzie mamy miejsce tam go przenieść, no i jak już mówiłam ewentualnie ten bez kojca xd

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Alanis napisał:

Ma to służyć jakiejś realistyczności. To tyle, uważam że byłoby to realistyczniejsze niż jest teraz

Ale w prawdziwym życiu kojce w ogóle nie funkcjonują tak jak w grze, więc co, chcesz je usunąć? A gdyby się nawet uprzeć, że to by dodawało realistyczności, to czy to według ciebie przysłania te wszystkie minusy? Gracze, którzy mają dużo psów będą musieli dodawać więcej kojców bo przez twoją zmianę psy by im się nie pomieściły. A kojce kosztują, im więcej tym wyżej, więc zmuszasz ich do wydawania doglarów + wyobraź sobie jak będzie wyglądała strona osoby, która ma 5000 psów, a w każdym kojcu może być max 100 ;) 
Pomysł według mnie jedyne co wniesie, to będzie upierdliwy, a argument o realistyczności? Totalnie nie trafiony, nie da się zrobić wszystkiego tak, żeby było realistyczne, a ty chcesz zmieniać już kojce, które nie działają tak jak w życiu, na realistyczniejsze czyli w sumie nic to nie zmieni, nadal kojce nie będą działać tak jak w realu :D 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2020 o 13:51, pokerek napisał:

jestem na nie jedyny plus to taki że aktualnie ludzie potrafią mieć w jednym kojcu tysiące psów i przy trochę słabszym internecie( nawet na dobrym nieraz) taki kojec wczytuje się bardzo długo (ale coś takiego prędzej by zniwelowała opcja o tanich lub bezpłatnych kojcach jak kiedyś proponowałem)

Ale przecież według pomysłu można mieć kojce z dwoma tysiącami psów, więc co to zmienia? Ja nie widzę ani jednego plusa.

pokerek lubi to
Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...
W dniu 8.12.2020 o 22:21, Danonek napisał:

Nie widzę sensownego argumentu za tym pomysłem. Co w przypadku, gdy gracz ma tylko ten najmniejszy kojec i ma 18 psów, a w ciąży nagle wyskakuje mu 5 szczeniaków. Co wtedy, traci trzy, bo nie ma dla nich miejsca? 

Mówisz, że nie jest normalne posiadanie takich ilości psów w kojcach, a ja mówię, że w rzeczywistości raczej nikt nie ma setki psów pod domem. ;)

Jestem na nie.

Zgadzam się z Dante . Doggi game nie jest AŻ TAK realistyczne i większści osób to odpowiada . Jak dla mnie taka zmiana byłaby bez sensu i niepotrzebnie utrudniała grę : )

Odnośnik do komentarza
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności