Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

prośba o wyjaśnienie


dorcjad

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o odblokowanie mojego konta (dorcjad@wp,pl). Gram w Doggi z moją córką, przeważnie każda na swoim komputerze (córki mail to milkadzie@wp.pl). Nie ukrywam, że czasami córka uprosiła mnie i wchodziła u mnie na komputerze, bo na swoim ma limit czasu. Proszę o odblokowanie chociaż konta mojego dziecka (milkadzie@wp.pl), bo bardzo mi rozpacza.

liczę na Waszą wyrozumiałość

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że piszę jeszcze raz pod swoim wątkiem, by dodać dodatkowe wyjaśnienia. W pierwszym momencie napisałam o dwóch kontach, swoim i córki, ale przyznam się jeszcze, że założone zostały przez nas inne konta. Stało się to na początku naszej gry. Wtedy nie do końca przestudiowałam regulamin i mogły się zdarzyć różne rzeczy na nich. Potem starałam się przestrzegać tej zasady o nie dokonywaniu akcji sprzedaży/kupna. Pilnowałam też córki, by nie robić tego rodzaju rzeczy. W regulaminie jest napisane by nie robić tego na jednym komputerze (tak ja to zrozumiałam). Jeśli córka chciała ode mnie kupić psa (lub odwrotnie), to pilnowałam by zlecenie sprzedaży było robione z innego komputera niż  kupno innego psa. Dla mnie było to robione z innych komputerów, czyli z innych IP. 

Ponownie proszę o odblokowanie (ew. skrócenie blokady) obu kont: "dorcjad" i "milkadzie" (ponieważ grają tam dwie odrębne osoby). Inne konta proszę usunąć. Jeśli niestety będzie trzeba zostawić jedno konto, to proszę by pozostawiono te z loginem "dorcjad".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności