Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Widoczna płodność i cieczka na stronie publicznej psów oraz kilka nowych maści


Lakutek123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! 

Jak każdy wie bardzo często kupuje się suczki które np. mają mieć cieczke a jej nie mają lub pieski które maja mieć wysoką płodność a w rzeczywistości mają może 10 pkt . Dlatego apeluję o to aby na stronie psa pokazana była jego płodność , i czy ma cieczkę . 

Do tego chciałabym aby dodane były maści , dzięki którym można by było np. stworzyć bernardyny .

Pozdrawiam czytających 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem na tak moim zdaniem troszeczke to wniesie do gry wchodząc na strone pieska którego chcemy kupić i od razu widzieć czy ma aktualnie cieczkę i jaką ma płodność przyda się owszem można zapytać sprzedawającego lecz niekiedy trzeba czekać nawet kilka dni na odpowiedź i ta opcja może być szybsza a jeżeli psiak jest wystawiony to można by było go od razu kupić tak jak zostało to wspomniane niektórzy oszukują rówież się spotkałam z takową sytuacją

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hm... świadomość? Co jeżeli chcesz kupić psiaka który będzie miał ostatnią cieczkę? Wtedy już raczej nie ma czasu na podniesienie płodności chyba że wykonując zastrzyk płacąc bony... Tak jak już mówiłam jest to do ominięcia bo można zwyczajnie zapytać gracza ale ta opcja byłaby trochę szybsza jeżeli psiak jest już wystawiony a akurat szukasz reproduktora lub suczki z cieczką a nie cieczke która nadejdzie 

Odnośnik do komentarza

Jest również szansa, że krycie się uda jeżeli piesek jest ciekawej genetyki i akurat ma wiek że będzie miał ostatnią cieczkę krycie może się udać raczej jak ma ostatnią cieczkę będzie szukany reproduktor z najwyższą płodnością jeszcze raz to powtórzę jest to do ominięcia ale moim zdaniem przydatne i szybsza opcja niektórzy gracze kłamią spotkałam się już z tym więc wolałabym żeby było to pokazane 

Odnośnik do komentarza

Ale wiek widać. Można łatwo wywnioskować, że pies mający 9 lat jeszcze jedną cieczkę będzie mieć, ale pies już mający 9,5 roku - niekoniecznie. To tak trochę logiczne w tej grze, że raczej nie kupuje się starych suk do rozrodu, tylko szuka młodszych albo psów do krycia. 

A płodność repów widać na stronie przy kryciu. Tam nie ma jak ktoś skłamać - w ogóle, ale się uczepiliscie tego kłamstwa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności