Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Proszę odwołajcie mi bana!


Ursa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Przyznaję się mam na tym kompie trzy konta : Ursa, Lia oraz Emeka. Moje konto to Ursa, a Lia i Emeka to konta moich kuzynek. Moje kuzynki często kupują odemnie psiaki, bo wolą wspomóc mnie, niż obce osoby. Wszystkie konta są na mojego gmaila, bo one własnych jeszcze nie posiadają. Błagam usuńcie te bany! Wszystkie mamy blokady na...bardzo długo. Jeśli odblokujecie nam konta, to obiecuję, że wogłule (lub mega żadko) nie będziemy kupować psiaków. Jeśli będzie potrzeba, to zmienie maily (tylko napiszcie)

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko dopiszę, że możecie mi cofnąć doglary, więcej taka sytuacja nie powstanie. Błagam, nie usuwajcie kont. Muszę jeszcze powiedzieć o tych doglarach. Czasami kupowałam moim kuzynkom różne zabawki w realu, a one w zamian kupowały na doggi droższe psiaczki. np: kupowałam im zabawki za 20 zł, to później one kupowały na doggi za 2 000 psiaka. Nie wiedziałam wtedy, że transakcje są zabronione pomiędzy takimi kontami. Bardzo przepraszam.  I ponownie proszę o odwołanie lub skrócenie ( o całkiem sporo ) banu.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności