Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o zdjęcie bana


skipio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Konto chiara76 to konto mojej żony. Nikt inny nie grał na tym koncie ani na tym samym komputerze.

Konto pioski to moje konto i nie grałem z żoną na tym samym komputerze.

Konto janeksk to konto mojego syna. Zdarzało się, że logował się na moim komputerze jak nie mógł na swoim. Już nie będzie.

Konta: jjjansk, Jjjan, Jansk, janekskibi - okazało się, że zakład je mój syn na początku gry ale potem grał wyłącznie na janeksk. - już na nich nie będzie grał.

Kont: jmocnyjan, Jjansk - nie ustaliłem.

Oczywiście wykonywaliśmy tranzakcje pomiędzy 3 kontami chiara76, janeksk i pioski, ale to nie jest zabronione ponieważ nie graliśmy na jednym komputerze a regulamin wyłącznie mówi o grze na jednym komputerze. Nie widzę też, co może nie być fair-play w grze rodzinnej? Regulamin nie zabrania gry rodzinnej i zasadniczo, identyczna gra z kolegą z mieszkania obok nie różni się niczym od gry z rodziną.

Uprzejmie proszę o odblokowanie kont pioski i janeksk. Dalej gra na tych kontach będzie się odbywała zgodnie "absolutnie" zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2021 o 00:20, Administrator napisał:

Blokada została skrocona na koncie chiara76, pozostałe konta nie zostaną odblokowane.

Dodatkowo dodam, że konto chiara76 zostało zablokowane niezgodnie z regulaminem. Nikt inny nie grał na tym koncie ani na tym komputerze. Na koncie zostały zabrane doglary pomimo, że konto w żaden sposób nie naruszało regulaminu. Tranzakcje nie byly dokonywane pomiedzy kontami na tym samym komputerze. Proszę o zwrot tak jak to wynikało z pierwotnie dokonanych transakcji. 

Odnośnik do komentarza

Witam,

A o czym świadczą czasy logowań oprócz tego, że przyznaliśmy się, że i ja i syn logowaliśmy się kilkukrotnie na jednym komputerze? Żona natomiast nigdy nie logowała się na tym samym komputerze co ja lub Syn ani nikt z nas nie logował się na komputerze żony a mimo to jej konto zostało zabanowane. Więc coś nie tak jest z tym wnioskowaniem po czasie logowania a już zupełnie nie maja nic wspólnego z urządzeniami. Napisałem, które konta należały do jednej osoby, do mojego syna. To on jest miłośnikiem tej gry, popełnił błąd,  jako i ja. Już nie będzie. Mnie tam nie zależy na tym, aby grać, więc proszę o odblokowanie konta janeksk. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności