Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

ja tradycyjnie, dla towarzystwa i amatorsko, a tak, sprawdzę się: :) 
Pl-SM: 5:0 (2:0)
Al-Pl: 1:1 (1:0) /piłkarze i kibice są super, ale rząd, PZPN, Boniek i Portugal to (autocenzura)...

Dobrze, że nie  w Suwałkach; właśnie podali, że tam minus...

Nasze Orły bogobojne, 
założyły piórka strojne,
choć cholernie zimno, ślisko,
to wylazły na boisko.

Ciepły kożuch i walonki, 
ścierpłe nerwy jak postronki.
Bimber, wódka, grzane wino;
tak wydupczą San Marino!
   (abangel, 2021 r.)

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, bo i do przerwy, trafili Ciosek i Zablok i ja: 5:0; (2:0); po 150 tys. Gratki! {Pozwólcie, dodam od siebie, że jakby uznał ten żółtokartkowicz, IMHO, prawidłowo strzeloną bramę przez Lewego, to wynik byłyby inny: 6:0... a też był tutaj taki typ/y wyniku; ale sędzia pomylił zawód z pedantem-aptekarzem). Teraz na Albanię; typujemy, jeśli ktoś jeszcze - to do wtorku.

Odnośnik do komentarza

O, żesz... Ziut, przy twoim liście, to mogę się tylko popukać w czółko... ale po islandzku! Tam, ten gest ma odwrotne znaczenie niż w Polsce; znaczy mniej-więcej: "Ty to masz myślenie! Ty to masz łeb na karku!" :)
No, i tak sobie dumam, teoretycznie, że taki wynik, czyli zmiana wyniku w/po przerwie/meczu jest możliwy, a nawet są liczne precedensy; ale czy akurat w taki sposób, to chyba nie... ale nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...

Polska-Węgry, 15.11; 20.45.  2:1 (1:0)

 

Chciałem postawić 1:0, ale nie wierzę że nie stracimy bramki ?

Z drugiej strony bez Lewego i Glika może być różnie (bo brak Krychy jakoś mnie nie martwi)

 

Z innej beczki: zaczynam się zastanawiać czy Gered kuma o co chodzi z tymi nawiasami. Może on np. w nawiasie podaje wynik żółtych kartek? Albo np nieuznanych bramek?

Odnośnik do komentarza

Niewiele brakowało, a ktoś by znowu trafił :); oj! bliziutko było. A tak, to znowu kumulacja. Do stycznia więc!
Na razie zapraszam na dokończenie typowania EkstraKlasy. :)
Coś Wam powiem... mnie ten wynik trochę cieszy, a jeszcze lepszy byłby: 0:2, 1:3... piszę to bez złośliwości! Bo wynik jest obojętny, bo i tak baraże trzeba wygrać.
A nam taką małą nadzieję, po tym zlaniu po dupie, że oderwie się od Reprezentacji to 5-te koło u wozu i kopnięte w zadek potoczy się daleko na Zachód, aż do końca suchej ziemi, gdzie pluśnie w Ocean Atlantycki, niczym ołowiany u-boot... Wiem; nadzieja to matka głupich... :(   
Myślicie podobnie?

Odnośnik do komentarza

Gramy na wyjeździe, więc jest nadzieja. (dlaczego, można wywnioskować z wpisu poniżej)

 

Uważam, że pewne informacje powinny być podawane wcześniej, wtedy typowanie byłoby łatwiejsze. 

Ja nabrałem pewności, że przegramy ten mecz w 61 minucie. W chwili gdy Świderski strzelił bramkę i zobaczyłem trybunę VIP.

Nie będę tłumaczył, ale: Tokio: przegrana siatkarzy, Tokio przegrana koszykarzy, Tokio przegrana Igi Świątek. Co ich wszystkich łączy? Obecność na trybunach pewnej osoby. 

Więc skoro zagramy na wyjeździe, jego może nie będzie. Chyba, że rywale są tak cwani i zaproszą honorowego gościa. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam w Nowym Roku! :) To już pierwszy mecz Orłów Naszych i ostatni zarazem w eliminacjach. Będzie rozpiska po Szwecja-Czechy, 24.03.2022; a póki co, tylko przypominam, że mecz: Stadion Śląski, 28.03.2022 (chyba, bo Szwedy się coś pultają i do Polski nie chcą; chyba im się Sienkiewicz przypomniał)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Was za małe opóźnienie; to jeden mecz.... cholera wie, jak to liczyć; chyba najprościej: typujemy wynik całego meczu (z ewentualnymi dogrywkami i karnymi. Najprościej! Typujemy wynik meczu. Czas; jak zwykle: Do początku meczu.  Pula nagród: 300 tys. Pamiętam o kumulacji! I obyśmy mieli dobry humor po meczu! A nie jak po Węgrach.... No to: alleluja i do przodu! Pozwólcie, że też; poza konkursem, sobie wytypuję.... typowałabym 0:0... ale mamy Lewego :) więc; typuję 1:0 dla Naszych! Poza Lewym mamy trenera Legionistę! A nie jakiegoś bońkowskiego-portugala. Na razie jest dobrze! :) 

Stadion Śląski, wtorek 29 marca. Godz. 20:45. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności