Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Głosowanie na wystawie


Wuki

Co chcesz zrobić z okienkiem potwierdzenia oddania głosu na wystawie?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chcesz zrobić z okienkiem potwierdzenia oddania głosu na wystawie?

    • Można je usunąć
      2
    • Chcę mieć wybór, czy ma się wyświetlać, czy nie
      1
    • Można je wymienić na coś, czego nie trzeba klikać
      0
    • Niech zostanie jak jest
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja stricte techniczna. Osobiście jest dla mnie strasznie niewygodne i niepotrzebne to, że po oddaniu każdego głosu na wystawię muszę potwierdzić, że chcę zagłosować na danego psa. Nie widzę powodu, by to robić, dość ciężko się tam pomylić, a okienko zawsze pokazuje się się na środku ekranu i nie można go zignorować. Mam też wrażenie, że właśnie przez to okienko najbardziej uprzywilejowane są psy stojące w drugiej kolumnie od prawej, gdyż wtedy czas klikania wystawy jest najniższy xD
Moje propozycje są trzy: usunąć potwierdzenie, dać użytkownikowi możliwość ustawienia w opcjach profilu, czy chce aby takie okienka były wyświetlane, ewentualnie zamienić je na opcję "cofnij głos", której jednak nie trzeba klikać i sama zniknie, jeśli klikniemy coś innego.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony, grając na telefonie i głosując na wystawie (jeśli ktoś może) można źle kliknąć i wtedy okienko potwierdzenia może być przydatne. 

Ewentualnie można by pomyśleć o opcji zaznaczania przy psie ile głosów chce osoba dla niego dać, aby nie klikać kilka razy guzika. Po rozdzieleniu głosów byłby przycisk "głosuj" i wtedy wyskoczyloby okienko z podsumowaniem komu jakie głosy. I opcje potwierdzenia i anulowania, gdy się zmieni zdanie.

Odnośnik do komentarza

Wpisywanie czy wybieranie ilości głosów przy psie również mnoży niepotrzebną robotę, mogłoby też sprawić, że osoby z trzema głosami dla wygody zawsze głosowałyby na jednego psa w kategorii.
Osobiście nigdy nie zdarzyło mi się zagłosować przypadkiem na telefonie (w przeciwieństwie do przerzucania psów po kojcach .-.), ale jeśli to faktycznie jest istniejący problem, to rozumiem. Obecnie strona Doggi chyba nie jest zbyt responsywna, dopiero w 2.0 ma być, więc chyba nie da się tego rozdzielić, by potwierdzenie było tylko na telefonach ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności