Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Propozycja naprawy błędu ze stroną


Kise

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Już mnie trochę zdenerwowało to iż strona nie działa dzisiaj w nocy się o tym przekonałem gdzie nie dało się normalnie grać, ponieważ co jakiś czas wyrzucało mnie i na przeglądarce pojawiał się tylko komunikat "Przekroczono czas oczekiwania". Sam fakt iż jest to gra w której należy bardzo dużo klikać każdy zapewne chciałby zdobyć KS czy tam LS w jak najszybszym czasie i jak najmniejszym nakładzie zestawów. Następnym tematem jest to, że wiele osób odpala zestawy i teraz nie ukrywając każdy jest w plecy kilka godzin gry. Proszę o szybkie rozwiązanie problemu, pozdrawiam Kise.

Karpik i Terra lubią to
Odnośnik do komentarza

Nie zupełnie się zgadzam; IMHO, w tym temacie, gra działa bardzo dobrze od miesięcy; przyczyny dopatrywałabym się innych sprawach, np:

1. nadużycie szybkości łącza, masz podczas gry włączone YT, TV, radio, rozmowę na FB/Tw, itp. * 2. stary system np. Win XP; * 3. chwilowe zakłócenia np. współdzielisz z kimś łącze ; * 4. uaktywnianie się chwilowe jakiejś czynności: poczta, komunikator, usługi systemowe; * 5. ale zaznaczam: że pewności nie mam.  

Odnośnik do komentarza

Ale o czym ty teraz mówisz? Jestem na światłowodzie nie korzystam podczas tego z niczego, ani nikt się nie podłącza bo mieszkam sam? Ten sam problem ma Maliczka bo się skarżyła że wyrzuca grę. Zrobiłem również test i podczas tego jak strona nie działała na moim internecie to skorzystałem z danych na telefonie również się nie załadowała, a reszta stron działa normalnie i to jeszcze takie, które duża ważna np. Helios czy Netflix. Więc raczej problem tkwi od strony serwera.

Terra lubi to
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności