Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na koncie YoruHikari


YoruHikari

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaję się ,że stworzyłam multikonto mimo ,że znam regulamin j wiem o tym ,że jest to zabronione. Chciałam w ten sposób ułatwić sobie zarabianie dgl. Jednak bez pomocy multikont udało mi się wbić 5 rangę więc chciała bym prosić administratora o ponowne rozpatrzenie sytuacji z moim kontem. Obiecuję ,że nie będę już używać multikont ani tym podobnych. Zależy mi poprostu na odzyskaniu konta w które włożyłam bardzo dużo czasu jak i realne pieniądze na kupno bonów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...

Napiszę jeszcze raz ponieważ poprzednio moja prośba nie otrzymała odpowiedzi mimo ,że została napisana na początku stycznia. Bardzo zależy mi na koncie Yoru Hikari ponieważ włożyłam w nie dużo czasu oraz realne pieniądze. Czy była by możliwość skrócenia bana do czasu którego mam szanse dożyć? Po ponad miesiącu  bana zrozumiałam ,że robiłam źle zakładając multiki i już nie będę tego robić. Będę dokładnie przestrzegać regulaminu Doggi Game. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności