Zokoraa

Members
 • Postów

  204
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  12

Zokoraa last won the day on November 28 2016

Zokoraa had the most liked content!

1 obserwujący

O Zokoraa

 • Ranga
  Odznaka Głazu
 • Urodziny 02.02.1990

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Ostatnio na profilu byli

2199 wyświetleń profilu
 1. Wczoraj po wykonaniu zadani codziennego dziś po zalogowaniu się , powinienem mieć kolejne zadanie a tu nic.Proszę o sprawdzenie tych zadań do końca i wykrycie błędów i naprawienie jego.
 2. Beatricka była samotna, nie miała nikogo. Chciała poznać kogoś, kto obdarzy ją miłością, ale nie tylko. Nagle usłyszała rozmowę dwóch trenerów. Rozmawiali o Walentynkach, z nie długo będzie na Pokegrze. Ona była zadowolona i postanowiła wyruszyć w podróż do tej pięknej gry. Nadeszła noc. Beatricka była zmęczona i zasnęła, koło drzewa jakiegoś. Nazajutrz jak już się obudziła, wędrowała dalej. Nagle zobaczyła wielki pałac, a na górze opis, Witamy na Pokegrze, . Beatricka podeszła, nagle brama się otworzyła. I postanowiła wejść. Zobaczyła wielu trenerów i trenerek, pokemony i pokemonki jak obdarowywali prezentami. Beatricka stała i czekała aż ktoś ją czymś obdarowuje jakimś prezentem. Nikogo nie było, stała cały dzień. Zrobiło się jej smutno, z ją nikt nie docenia. Przychodziło koło niech, dużo trenerów i pokemony, ale nikt nie zwracał na niej uwagi. Nagle jakiś pokemon zobaczył ją. Był to Ragice. Czemu płaczesz Beatricko- zapytał Ragice. Nikt mnie już nie chce, wszyscy mnie olewają- Odpowiedziała smutnym głosem Beatricka. Nie mów tak. Ty jesteś nadzieją i ja Cię tu spotkałem. Przyjmij ten oto prezent ode mnie. -Odpowiedział Ragice. Chodź za mną Beatricko. I poszli. Usiądź,Zjedzmy tą pyszną kolację, którą zrobiłem dla nas Po kolacji Ragice pocałował Beatrickę, a ona wreszcie się uśmiechnęła. I tak żyli długo i szczęśliwe.
 3. Wyjaśniony temat dzięki
 4. Czy w tym roku będzie tak samo jak było rok temu z shiny pokemonami i sercami itp.?
 5. Idealny na konkurs Mamsowine
 6. Nadeszła ostra zima, mój pokemon był zamarznięty. Przytuliłem go do siebie i próbowałem go rozgrzać. Rozpaliłem kominek, mój pokemon dochodził do siebie. Zrobiłem mu ciepłą zupę i chętnie po chlipał. Nazajutrz był wypoczęty, a ja uśmiechnięty. Ubraliśmy się ciepło i poszliśmy na spacer. Zaczęło prószyć. Mój pokemon, był uśmiechnięty i ja także. Bawiliśmy się śniegiem, rzucaliśmy się nim. Było bardzo wesoło nam. Po całym dniu, byliśmy zmęczeni. Ja chociaż zmęczony, ale zrobiłem ciepłą herbatkę z miodem i z cytryną i razem z pokemonem napiliśmy się. Nagle nadeszła noc, a za oknem padał śnieg. Już próbowałem wstać a tu już koniec wspaniałego opowiadania. No cóż L
 7. Proszę się nie śmiać.Staram się rysować jak tylko potrafię
 8. Jaki nick z gry masz Devu ?
 9. Opłaca się robić pokemony na 3 wyspy ; wodny, ognisty ; elektryczne? ( psychiczne) W zwykłym pokemonem w jakich przedziałach poziomych wystarczają a jak z shiny ? ( mowa o tych mapkach )
 10. Nazwa propozycji: Płeć na profilu Cel: Ułatwienie graczom w odróżnieniu kim kto jest na grze Uzasadnienie Na profilu dodać ikonkę płci aby można łatwo odróżnić płeć graczy( nie każdy gracz wie czy to kobieta czy facet). Plusy: Odróżniać płeć graczy na chacie Minusy: Utworzenie ikonek płci na profilu
 11. Bez przesady. Shiny są unikalne i tak powinno być jak jest
 12. Articuno
 13. zadania codzienne teraz po zmianie nie resetują się? Czyli jak ktoś ma zadanie to musisz w całości wykonać?:(
 14. Jeśli dobrze rozumiem to można robić te same wyzwanie i dostać podwójną nagrodę itp.?
 15. Jeśli miałem poprzednie wyzwania to się skasowały czy są nadal mam je.Bo ostatnio wykorzystywałem innego pokemona , a mam innego lidera?