Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Danonek

Members
 • Liczba zawartości

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Zawartość dodana przez Danonek

 1. Danonek

  Ban

  Od każdej blokady można się odwołać. Decyzję co do odwołania podejmie Administrator.
 2. Danonek

  Ban

  Blokada została nałożona w związku z ogłoszeniem: "Kończę grę, wyprzedaż konta! Na sprzedaż są wszystkie psy jak i hodowle, więcej info na priv!" Sytuacja analogiczna jak w tym przypadku: http://lionproject.pl/topic/9701-bezpodstawny-ban/
 3. Danonek

  Ban na koncie Neali

  Odwołania rozpatruje Administrator, musisz poczekać.
 4. Danonek

  Ban na koncie Neali

  Blokada została nałożona ze względu na ogłoszenie: Sytuacja analogiczna, jak w tym wątku:
 5. Danonek

  Ban

  Blokada skrócona.
 6. Danonek

  Blokada konta Biegun2000

  Czekając na odpowiedź od Administratora, przypomnij sobie regulamin, który zaakceptowałaś: https://www.doggi-game.pl/help/terms
 7. Danonek

  Ban na koncie Dagii

  Z tego, co widzę, Admin skrócił blokadę na koncie Roksii, a nie na koncie Dagii. Zaznaczył również w tym wątku, że możliwe jest zdjęcie blokady tylko na jednym koncie.
 8. Danonek

  Bezpodstawny ban

  Blokady nie są nakładane bezpodstawnie. W Twoim przypadku, powodem było zamieszczone ogłoszenie: Jest to naruszeniem regulaminu gry (https://www.doggi-game.pl/help/terms), dokładnie Taryfikatora: Wyprzedawanie psów, aby zacząć grę od zera, również pod to podlega. Jeżeli chce się zacząć grać od nowa, trzeba zacząć z tego samego poziomu, co każdy nowy gracz.
 9. Jeżeli jest taka możliwość, wybierz "zapomniałem hasła/nie możesz się zalogować?" i postępuj zgodnie z informacjami.
 10. Danonek

  Ban

  Napisałaś w dziale banów, ale złej gry. Wejdź raz jeszcze na stronę główną (lionproject.pl) i znajdź dział gry Doggi-Game.
 11. W odwołaniu nie podałaś nazwy konta.
 12. Danonek

  Wiek psa

  Ale przecież psy nie żyją konkretną ilość lat i nie zdychają gdy tylko stukną im naste urodziny. Niektóre żyją dłużej, niektóre krócej. I co z mieszancami? Będzie wyciągana średnia życia za każdym razem, aż wyjdzie, że będą umierały w wieku roku?
 13. Danonek

  Prośba o zdjęcie bana

  W odwołaniu brakuje nazwy konta.
 14. Danonek

  NOWE EVENTY

  Letni event to event piracki, choć pojawia się on w innych miesiącach, pierwotnie był tylko w wakacje.
 15. Danonek

  Handlowanie przedmiotami

  https://www.doggi-game.pl/pages/nowedoggi "Kolejnym krokiem jest oczywiście wprowadzenie rynku przedmiotów i przekazywania ich płynnie w obszarze hodowli. Bo dlaczego Legowisko + 5 ze zużyciem 80%, nie miałoby się przydać komuś do hodowli mieszańców?" :)
 16. Danonek

  Wyszukiwarka graczy

  Wchodzę do Kafejki, klikam w "Przyjaciele", zakładka "Zaproszenia", i wpisuje nick gracza w pole.
 17. Danonek

  Niwe maści

  Myślę, że w wersji 2.0 możemy liczyć na jakieś nowe maści czy elementy budowy.
 18. Ale wiek widać. Można łatwo wywnioskować, że pies mający 9 lat jeszcze jedną cieczkę będzie mieć, ale pies już mający 9,5 roku - niekoniecznie. To tak trochę logiczne w tej grze, że raczej nie kupuje się starych suk do rozrodu, tylko szuka młodszych albo psów do krycia. A płodność repów widać na stronie przy kryciu. Tam nie ma jak ktoś skłamać - w ogóle, ale się uczepiliscie tego kłamstwa.
 19. Brak ankiety. Ale uważam to za zbędny dodatek.
 20. Tylko znowu, co to wniesie, skoro cieczka się w końcu pojawi, a płodność można samodzielnie i bez problemu podnieść?
 21. Danonek

  Blokada na koncie Amaxon

  Zanim Administrator odpisze, przypomnij sobie regulamin, który jest akceptowany przy zakładaniu konta. https://www.doggi-game.pl/help/terms
 22. Tylko w sumie, po co taka informacja? Cieczka pojawi się tak czy tak (jeśli suka nie skończyła 10 lat), płodność u obu płci można podnieść. Więc w sumie, co dawałaby ta informacja?
 23. To nie jest miejsce na spekulacje dotyczące nowej wersji, ale powtórzę raz jeszcze to, co zawsze, gdy pojawia się argument długiego powstawania gry. Pandemia wpłynęła na wiele obszarów życia ludzi. A one przekładały się na inne obszary. Niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i przyspieszyć. A pandemia wciąż trwa.
 24. Można też wejść w spis kolorów rasy lub odświeżyć stronę. Dla mnie osobiście zbędny dodatek, w którymś momencie już się ogarnia które psy mają mniej więcej jaką budowę.
 25. Przecież w pierwszym poście autor mówi, że może na nowej wersji by się dało, więc nie bardzo rozumiem argument, że nigdy nie zostanie wprowadzone. 2.0 powstaje, to fakt, więc i szansa na łyse psy jest.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności