Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

DrownedInSorrow

Members
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

260 wyświetleń profilu
 1. Na sali jest już wystarczająco dobry exp biorąc pod uwagę na jakim levelu się tam chodzi (bez trudu idzie wbić od 6 do nawet 10 leveli na jednym zestawie). W dodatku dropi się tam również safarki, lider byłby następną korzyścią i zaburzyłby balans zysków strat (gdzie i tak wchodząc na salę jest się na + zakładając że robi się to od zera, nie wychodzi się non stop i tłucze się do KS). Spowodowałoby to również niepotrzebny chaos i ludzie zamiast expić to by tłukli się o lidera.
 2. DrownedInSorrow

  Nowe opcje

  Witaj CarpeDiem Pomysły które zaprezentowałeś są ciekawe i niektóre z nich powinny zostać wprowadzone wcześniej. Ale do rzeczy, pozwolę sobie odnieść się do każdego z nich po kolei. Ad. 1 Wprowadzenie pór roku byłoby takim smaczkiem i powiewem świeżości do meteorologicznej strony PG gdzie znamy tylko deszcz i słońce. Bonusy oraz straty nie przesadzone i dobrze rozpisane. Można się czepić tylko tego że niektóre typy by tylko traciły, ale da się przeboleć te kilka/kilkanaście minut. Ad. 2 Zdecydowanie tak, tak jak napisałeś sam, wbijanie tych leveli na zwykłych pokach to
 3. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Masz rację, nie jestem osobOM tylko osobĄ. A co do reszty, jestem jak najbardziej obiektywny, bo wcześniej jak się pomyliłem to ci przyznałem że nie atakowałeś żadnego 3 razy. Obiektywizm nie polega na głoszeniu tego co chcesz usłyszeć.
 4. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Jestem obserwatorem więc jak najbardziej mogę, atakowałeś dzisiaj tylko 4 graczy w tym 2, których gnębisz od dłuższego czasu, jednego z ich sojuszu oraz Marka. Poza tym skoro masz prawo do pisania tendencyjnych głupot, ja mam prawo do krytyki. Nawet anonimowo.
 5. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Po pierwsze nie trzymasz się bo bijesz tylko i wyłącznie ich, tylko z tobą nie idzie się dogadać. Po drugie atakowałeś tylko ich i w dodatku Marka więc nie kłam. Po trzecie kabaretem jest to że stawiasz się w roli ofiary mimo iż to ty jesteś prowokatorem i kulą u nogi dla większości graczy. Ban jak najbardziej słuszny. PS: Niech mój nick cię nie kłopocze.
 6. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Po sprawdzeniu faktycznie, nie było takiej sytuacji, ale zarzut gnębienia pozostaje nadal
 7. DrownedInSorrow

  Ban ?

  PS: Nie po dwa razy, jednego gracza zaatakowałeś 3.
 8. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Nikogo to nie interesuje, odkąd jesteś na grze bijesz tylko wybranych graczy nieraz po kilka na dzień i utrudniasz grę. Za to masz karę, może w końcu do ciebie to dotrze.
 9. DrownedInSorrow

  Ban ?

  biegniesz TYLKO do* Nie mam pojęcia jak edytować posta xd
 10. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Niby wszystko spoko, tylko jeden ban Ci zszedł, a Ty TYLKO do graczy wybranego sojuszu i bijesz każdego z nich po 2-3 razy.
 11. DrownedInSorrow

  Ban ?

  I tu się mylisz, odbierasz lidera a potem jeszcze gonisz znowu za tą osobą? To jest nękanie, a za to jest kara.
 12. DrownedInSorrow

  Ban ?

  Wszystko fajnie tylko męczysz non stop jedną i tą samą osobę, czat równiez to widzi. Nie ośmieszaj się.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności