Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

hodowlapieseuw

Members
 • Liczba zawartości

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana hodowlapieseuw w dniu 26 Luty

Użytkownicy przyznają hodowlapieseuw punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie jest dużym, po prostu to nic nie wnosi. A skrypt trzeba zaprogramować. Właśnie, tylko 3 miesiące. Więc co to wniesie? Nic. W realnym życiu też nie jest tak, że pies przez pierwsze 3 miesiące u nowego właściciela częściej ucieka To nie urealistycznia, w sumie nie robi nic, może okazjonalnie poirytować.
 2. To chyba wiedzą wszyscy... Ten pomysł nic nie wnosi, może tylko czasami zdenerwować nowszych graczy. Czasami mam wrażenie, że ludzie robią te propozycje, tylko, żeby coś zrobić, a nie mają one nawet sensu.
 3. Początkujący gracze kupuję psy praktycznie tylko od innych, często nie ma się też hajsu na adresówki. Po co to utrudniać? Według mnie to zbytnio nie "urealistycznia" rozgrywki, a jedynie utrudnia. Jestem na NIE.
 4. Była już taka propozycja, plus coś podobnego będzie na doggi 2.0. Czytaj.
 5. hodowlapieseuw

  NOWE EVENTY

  Sam pomysł spoko, przykłady niekoniecznie.
 6. Wygrane w konkursach zależą od rozkładu cech, ilość punktów w danej cesze. Coś takiego nie miałoby po prostu sensu, bo po co klikać psy skoro taki z 100 w towarzyskości wygra tyle samo co taki z 500. Jestem na NIE.
 7. Nie będę się rozpisywać, bo Dan idealnie to wytłumaczyła. Pewne rzeczy trzeba robić na własną odpowiedzialność, jeśli kupujesz starą suczkę to licz się z tym, że nie masz dużej szansy na dobre szczeniaki.
 8. Tylko po co kupować psa, który ma ostatnią cieczkę? Co jak krycie się nie uda? Co jak urodzą się złe szczeniaki? Pomysł jest bez sensu.
 9. Nie ma ankiety. A poza tym, o płodność i cieczkę można zapytać sprzedającego. Co do maści, to już temat wałkowany dość długo. Polecam poczytać.
 10. Zdołowałam się jeszcze bardziej XD Ale długie powstawanie gry to nie jest argument. Dante, nie podaję ci argumentów, nie twierdzę, że nie macie racji.
 11. To nie jest argument, tylko osobiste odczucie. Jakoś tracę wiarę, że w nowej wersji będzie tyle nowinek, plus nawet nie wiadomo, kiedy ona wyjdzie...a myślę, że nie za szybko.
 12. Można, ale z drugiej strony nie wiele to zmieni, a skrypt trzeba zrobić...
 13. Dan, nie chodzi o to. Bardziej wydaje mi się, że nie zostanie to nigdy wprowadzone, bo gracze błagali o nowe cechy już od dawna, a doggi 2.0 ni widu ni słychu...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności