Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

PokeŚwięta - Choinka [ZADANIE 1]


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jak to Tallana wymyśliła, ale.. ;) Na jej miejscu (jako osoba dość leniwa ;) ) wlałabym mieć jak najmniej pracy ;) A skoro ubieramy witrualną choinkę, to przydałoby się mieć ozdoby na przeźroczystym tle (tzw. transparentne). A skoro tak, to format pliku musiałby być albo .gif (i nie musi tu się nic ruszać ;) ), albo .png. Oba te formaty obslugują przezroczystości, różnią się tylko ilością kolorow. Nie wnikając zbytnio w szczegóły techniczne - png wydaje mi się lepszym wyborem. Ale oczywiście każdy format jest dopuszczalny :P

Odnośnik do komentarza

Parlaxi, tła przezroczyste to dosłownie moment roboty. :) Dlatego nie ma problemu, choinka również jest z przezroczystym tłem tylko na forum wrzuciłam ją z rozszerzeniem .jpg żeby zajmowała mniej miejsca. :) Celowo nie wrzucam nic o formacie, bo nie każdy wie o co chodzi a chciałabym, żeby robienie ozdób było zabawą dla wszystkich. 

 

Maeve, pomyślimy nad bardziej realistyczną choinką. ;) Po prostu nie chcę nic ściągać z internetu, ta jest "domowej roboty".

Odnośnik do komentarza

BlondieLocket, niechcący zrobiłam literówkę w adresie. Powinno być tallana.nightwhisper@gmail.com :) 

 

Maeve, jest super - dzięki!

 

Harnik, wyświetla się "zakaz hotlinkowania zamiast obrazka. :(

 

 

 

P.S. Jeśli ktoś nie ma czasu lub chęci, żeby rysować niech wysyła gotowe bombki z internetu. Chodzi o świąteczną atmosferę.:) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności