Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nazwij Porygona!


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_m2oynrSOOn1rpn9eno1_500.gif

Porygon, mój ulubiony Pokemon :wub: , potrzebuje imienia!

 

Zasady są proste:

1. Wyślij na tallana.nightwhisper@gmail.com propozycję imienia dla Porygona PODAJĄC RÓWNIEŻ SWOJĄ NAZWĘ GRACZA. Masz czas do 12 marca. UWAGA! Imię musi spełniać warunki Kamienia Zmiany - tylko litery, maksymalnie do 12 znaków.

2. Każdy gracz może zgłosić tylko jedną propozycję.

3. 13 marca zostanie opublikowana ankieta, w której gracze będą mogli zagłosować na najfajniejsze imię.

4. Głosowanie będzie trwać do 20 marca.

5. Gracz, którego propozycja wygra otrzyma 100 arcanów i Kamień Runiczny.

6. Zwycięskie imię zostanie nadane Porygonowi za pomocą Kamienia Zmiany, a na moim profilu pojawi się informacja o pomysłodawcy imienia.

7. Zostanie również przyznane wyróżnienie nagrodzone 50 arcanami.

8. Każdy z graczy biorących udział otrzyma 10 arcanów.

9. W przypadku zdublowanych propozycji skontaktuję się z autorami.

10. Imię nie może naruszać regulaminu PokeGry!

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...

Jeden z graczy wysłał mi propozycję nazwania Porygona na skrzynkę pw w grze. Niestety, w tej chwili wyczyściło mi tę skrzynkę z wiadomości. Proszę gracza o ponowny kontakt. :)

 

W przypadku przeczytania tego posta po upływie terminu gracz będzie nadal uprawniony do ponownego zgłoszenia swojej propozycji, chyba że nastąpi to po rozstrzygnięciu konkursu.

Odnośnik do komentarza

Skończyłam właśnie rozsyłanie potwierdzeń odbioru propozycji do każdego z graczy. Jeśli ktoś nie otrzymał odpowiedzi musi się ze mną skontaktować mailowo lub na forum. Podobnie w przypadku jeśli nie zobaczy swojej propozycji w ankiecie (właśnie ją składam, pojawi się w nowym temacie).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności