Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prima Aprilis w PG


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiecień tuż tuż - a w raz z nim Prima Aprilis, który kojarzy się większości z nas z robieniem żartów, mających na celu wzbudzenie ogólnej wesołości. Dlaczego mielibyśmy nie spróbować dać Wam możliwości rozbawienia ogółu Graczy? ;)

 

Zasady konkursu:

Każdy Uczestnik miałby za zadanie przygotować (do wyboru jedna z trzech możliwości):

 

a ) króciutką zabawną historyjkę lub wierszyk, które miałaby bezpośredni związek z PG,

b ) stworzyć prosty humorystyczny komiks oparty o śmieszne wydarzenia w naszej Grze (sposób wykonania dowolny),

c ) przedstawić jeden lub kilka screenów z gry (muszą być połączone w 1 plik), które sprawią, że na ustach wielu osób wywołają uśmiech.

 

Żadna praca nie może być obraźliwa ani wulgarna tak w treści, jak i w przekazie (tak, jak było z tym talonem..) - tego typu prace automatycznie będą dyskwalifikowane, a Uczestnik odpowiednio "nagrodzony".

To samo dotyczy wszystkich prac, które naruszałyby regulamin PG [ http://www.pokegra.pl/?x=regulamin ].
 

 

Prace należy składać w tym wątku jako treść lub jako załącznik (w przypadku ilustracji) - żadnych linków do zewnętrznych serwerów.

Termin składania prac: 31.03.2016 do godziny 23:59

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 01.04.2016

 

Jeśli Gracz jest małoletni, może poprosić kogoś dorosłego o pomoc przy tworzeniu i wysłaniu pracy - ma to być jednak praca stworzona wyłącznie przez Gracza.

Każdy biorący udział w konkursie uczestnik może podesłać maksymalnie 1 pracę konkursową.

 

Każdy Uczestnik Konkursu otrzyma drobną niespodziankę w Grze, z kolei zwycięzcy - nagrodę-niespodziankę!

 

Uprzedzając ewentualne pytania: dla każdej opcji (a, b, c) będą przewidziane osobne miejsca na podium = 9 miejsc ;)

 

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

 

 

Tak, jak w przypadku Konkursu Walentynkowego, także i tym razem to WY będziecie oceniać prace (GŁOS ODDAJEMY ZA POMOCĄ PRZYCISKU "LUBIĘ TO") B) Są jednak pewne reguły:

 

1. Nie głosujemy na swoją pracę. Wszyscy wiemy, że każdy uważa swoją pracę za najlepszą, najśmieszniejszą itd (i jak najbardziej macie do tego prawo ;) ) Nie zmienia to jednak faktu, że cudze prace mogą być równie zabawne!

 

2. Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o nie nabijanie punktów swojej pracy konkursowej. Za taki proceder praca dostanie tyle punktów ujemnych, ile multi zostało użytych do podbicia. Administracja patrzy na Was! B)

 

3. Sprawdźcie proszę przed wysłaniem swojej pracy (dotyczy opcji a lub b), czy nie ma w niej błędów, przede wszystkim ortograficznych. Za tego typu błędy może być naliczonych nawet do 3 punktów karnych! (będą doliczane wyłącznie w przypadku prac najlepszych, które walczyć będą o miejsce na podium)

 

 

Z racji tego, że podczas ostatniego Konkursu dochodziło do najróżniejszych niesportowych czy wręcz nieuczciwych zachowań, zaznaczę raz jeszcze najważniejszą sprawę:

 

 

Pamiętajcie, że oceniana ma być PRACA KONKURSOWA, a nie osoba, która tą pracę złożyła.

Zrozumiałym jest, że są tu różne sympatie i antypatie, nie powinny one jednak wpływać na ocenę PRACY KONKURSOWEJ.

 

Przykład 1. Gracz A lubi Gracza B, ale podoba mu się praca Gracza C. Nie polubi jednak pracy Gracza C w obawie, że Gracz B "może się na niego obrazić".

 

Przykład 2. Gracz A szczerze nie lubi Gracza B, mimo iż praca Gracza B jest znacznie lepsza od pracy Gracza C. Jednak głos odda na pracę Gracza C tylko i wyłącznie dlatego, że "nie jest to Gracz B"

 

Przykład 3. Gracz D zaproponował Graczowi A, żeby oddał głos na jego pracę (lub pracę konkretnego Gracza). Gracz A dał się przekupić, mimo iż prace innych uczestników były znacznie lepsze w jego ocenie.

 

Wierzę, że tym razem uda się przeprowadzić konkurs bez niepotrzebnych nieporozumień. Nie prosimy o głosy, nie typujemy konkretnej pracy jako "TEJ JEDYNEJ SŁUSZNEJ" - każdy głos ma być jak najbardziej subiektywny! :)

 

I nie zamartwiajcie się, komu dać swój głos - możecie polubić każdą pracę konkursową, byle nie swoją własną ;)

Odnośnik do komentarza

Wiosenna Prima Aprilis w POKEGRZE


 


 


W świecie pokemonów Prima Aprilis to czas żartów Trenerów z pupilami.


 


 


Bulbasaury w Ptasiej  Kniej już szykują się do psotów ,  śmiejąc się z Trenerów.


 Już Trenerzy czyhają na pikachu , lecz tylko on śmieje się do graczy HA HA  HA.


Trenerzy wierzą ze Articuno jest w dolinie Lawy a Moltares  w dolinie lodu.


Snorlaxy Budzą się w Cienistych Równinach , zobaczyć co tu się dzieje.


A tu PRIMA APRLIS kochani gracze taki mały żarcik hahaha


 


NICK Z GRY : Zokoraa


Odnośnik do komentarza

W PokeGrze dziś czas wesoły,

Gracze sprzedają na targach swe toboły,

Zapytacie czemu dzieje się tak?

Bo nastał Świąteczny, Wielkanocny czas.

Po Świętach, każdy się z kasy wypstrykał,

Jeden kupił shinego konika,

Drugi Lugie, za która przepłacił,

Lecz dziewczyna mu rzekła, że gdy jej nie kupi to mu tego nie wybaczy.

Pewien gracz na shinego smoka poluje,

Kolejny na licytacji wodnego węza oczekuje.

Każdy robi co się da, aby na expieniu miło upływała mu gra

Wszyscy chcą być mistrzami PokeGry,

niejednemu nocami ta stronka już się śni,

Spędza każdą wolną chwilę,

Aby w rankingu wyprzedzić Landrynę.

Admin robi co może,

Żeby na licytacji było jak najwięcej stworzeń,

Jednak każdy oczekuje innego,

Tego wyśnionego, wymarzonego.

Podsumowując moje wypociny,

chcę każdemu kolesiowi i dla każdej dziewczyny,

Życzyć wesołych i spokojnych świąt,

Spędzonych z rodzina z różnych świata stron!!!

 

PiotrekB

Odnośnik do komentarza

Prima Aprilis się zbliża wielkimi krokami,

Rozegra się także między pokemonami,

Squirtle już planuje zgasić Charmandera ogonek,

Ten zaś chce do skorupy mu wrzucić sto spinek,

Największych w świecie pokemonów śmieszków zgraja,

To ekipa Gastlego, Hauntera i Gengara,

Prima Aprilis to ich jest święto,

Kawałów robienie już rozpoczęto,

Gastly Jigglypuffowi mikrofon zabiera,

Haunter Ho-oha z piór rozbiera,

Gengar z kolei zabiera jabłuszka,

By nie trafiły do Snorlaxowego brzuszka,

Ich żart mnożą się i mnożą,

Inne pokemony wytrzymać już nie mogą,

Gastlego o przyjście nad jezioro poprosili,

I tam go Blastoisy wodą ugościły,

Huntera natomiast do kina zabrali,

I smrodkiem Weezingów go poczęstowali,

Gangara najtrudniej gdzieś zwabić było,

Ale i jego coś zaskoczyło,

Każdy pokemon zostawił mu dzidziusia,

I Gengar teraz robi za kochanego tatusia,

Wszystko się w końcu szczęśliwie skończyło,

Bo o Prima Aprilis jedynie chodziło.

Bierzmy z pokemonów przykład taki,

Że nawet w nas tkwią ciągle dzieciaki. :D

WESOŁYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA

 

 

 

Przemek . nick w grze Quaresma

Odnośnik do komentarza

Śpi pikachu w wielkim łóżku

Ma pełno w swoim brzuszku

Obok śpi też i bulbasaur

On też się dziś nieźle nażarł

 

Śpi pikachu pod jabłonią

beedrile togepi gonią

Ucieka togepi mały

Beedrile się bawić chciały

 

Śpi pikachy na trawniku

Torchic spada z krawężniku

Eevee biega do okoła

Wszystkich do zabawy woła

 

Śpi pikachu pod chmurami

Poki walczą dziś parami

Walczy piplup ze staravią

Tak się pokemony bawią

 

Śpi pikachu po obiedzie

Bardzo dobrze mu się wiedzie

Axew ćwiczy gniew smoka

Nie widoczne są dla oka

 

Śpi pikachu na polanie

Wokół jedno jest bieganie

Biega chespin , biega froakie

Zmęczone mają ogonki

 

zbudził się pikachu mały

pozostałe poki spały

zmęczyły się swym bieganiem

pikachu wypoczął spaniem

 

 

 

raczej nie śmieszne 

 

nick z gry : kandrang

Edytowane przez Parlaxi
Może dla Ciebie, Młodemu się spodobało :P
Odnośnik do komentarza

W soboteeee na safaaaari

Gracze zaczęli expiiiiiić

Wtedy goooo zoooobaczyyyłem

Nabrałem odwaaagi i rzuciłem poookeeeballllaaa

Inkay inkay

Już prawie ciebie miałem

Och jak cię złapię

Och, och jak cię złapię

Taka tam parodia mała :) i zachęcam do odtworzenia oryginału :)

Michel Telo "Ai se eu te pego"

Nick z gry: Trafalgar

Odnośnik do komentarza

                                                                    Prima Aprilis w PG

W pokegrze dzis czas wesoly to czas na lody a nie na motory. Ten dzien swiateczny wielkanocny.Lucario swe sztuczki robi oczy zamyka do swietlika a publika like podlicza. Snorlax prezentow doczekac sie nie moze. Gastly,Haunter i Gengar powstrzymac sie nie moga bo zarty to ich hobby. Brock numerem jeden zostac chce po tej gorze bedzie wspinal sie. a na drodze figlow bedzie kres. Spearow juz swe rymy zaczyna ale troche mu sie plyta zacina. Vulpix juz wesoly robi psoty i hihoty.

Odnośnik do komentarza

pewnego dnia chodzę po mapie i expie zbieram itemy i łapie poki ale w pewnej chwili znalazłem 1 masterball sprzedałem go za 35 k i za całe me oszczędności kupiłem legęde monaphy potem okazało się że jest słaba więc pozbyłem się jej ale nagle pomyślałem kupię masterballa i złapie legęde i co się stało ? Zderpiłem i zapomniałem że masterball nie działa na legędy a na GS ball nie było mnie stać. moja mina była okropna gdy zapdos się nie złapał gdzieś tak :angry::blink:



MÓJ NICK Z GRY - ,,Rajkol..
Edytowane przez Parlaxi
Bardzo proszę, byś używał opcji "Edytuj", zamiast pisać kolejny post.
Odnośnik do komentarza

W Przedmieściach Pewter  już Chansey siedzi by każdego pisanką obudzić,gdyż w ten jasny dzień Króliczka Sperow  nie  obudził. Przez Las Unova Rapidash  pędzi by wszyskich trenerów  z tąd wypędzić.Na to Parla na pomoc z afrodytą leci by wszyskiech trenerów uratować od ty kmieci.Lecz ciężki los był Rapidasha gdy on z Ponytką pisanki po krzakach  rozkłada by w ten dzień złoty przynieść radość każdemu pokowi.

 

 

WESOŁYCŚWIĄT         Kwiecień Plecień czy maj ty mi sygnał na poki daj !  Takie hasło przewodnie XD

 

 

By :Szumi

Odnośnik do komentarza

Dzis na pokegrze czas wesoly poniewaz Prima Aprilis

zbliza sie wielkimi krokami niewazne czy w grze albo realu wyszyscy bawimy sie

tak samo tylko ze pokemony do psotow pierwsze a

najbardziej dla psotnikow malych naszych Gastle, Cloyster i Hauntera

wyjontkowy dzien prawie jak urodziny czy Boze Narodzenie

lecz dla nas wszystkich Prima Aprilis jest takie same.

 

 

Nick do gry :NoPerfect

Odnośnik do komentarza

Nick w grze: Bael

 

Whisky w lodówce nie stoi

Bo Pikachu wciąż ją doi

No i w końcu się skończyła

Skoczył więc do Cyndaquilla

Tam niestety w barku pusto

A już miało być tak tłusto...

Skoczył więc do "monopola"

Tam zapita- sama Cola...

Poszedł więc do Bulbasaura

A tam była góra żarła

Zaprasza go już do stołu

Ma 3 litry alkoholu

Pika patrzy- Polska Wóda!

"Skąd Ty bierzesz takie cuda?!"

Noc przechlali prawie całą

Mieli "banię" doskonałą

Rano kac morderca zżera

Trzeba wszamać hamburgera

Idą razem już do MaCa

A po drodze wielka draka!

Tam Charizard rozjuszony

"Zbudziliście moje żony!"

Pika już namoczył trawkę

Bulba niezłą ma zajawkę

Posłał już słoneczny promień

Charizard pod nieboskłonem

Zieje ogniem będąc w szale

I nurkuje w pełnej chwale

Już miał złapać Pika w szpony

Lecz leży oszołomiony...

Wyrżnął łbem w latarnię

Ujrzał w oczach Narnię...

Pika cały roztrzęsiony

"Chari życia pozbawiony!

Cóż poczniemy Bulbasaurze?

Gnić będziemy zaraz w mamrze!"

Bulba nie wie co się dzieje

Ze strachu się cały chwieje

Chari wstaje rozbawiony

"Ależ z Was są dwa matoły!
Co roku ta sama checa!

Bo Was wóda wciąż podnieca!

O 1 kwietnia zapominacie

Potem pełne macie gacie!"

Morał prosty i dobrze znany:

W PrimaAprilis nie bądź nachlany!

Odnośnik do komentarza

W mieście Viridian jest wiele poków, roślinnych, robaków lecz nie ma smoków

Las Ariański to miejsce beztroskie, żyją tam pokemony boskie

Horsea, Sandshrew i Duduo, Venonatów też jest dużo

I Pikachu sie pojawi, wszystkim graczom radość sprawi.

W Ptasiej Knieji też sie dzieje, Dragonite tam ogniem zieje

Jest jaskinia duchów pełna, zaraz złapie tam Lampenta

Na wybrzeże wpłynął Lanturn ! Squirtle i Poliwrathy mają teraz tam kłopoty

Dzieje sie na każdej mapie, na równinach snorlax chrapie

Woda, ogień i inne żywioły, jest to poków świat wesoły :D :P

 

Nick w grze - Domis

Odnośnik do komentarza

kogo snolax kocha jedzie nie czy ash jedzie nie kogo snolax lubi sisty czy jedzie nie jedie nie bo to pokemon kocha ją czy jedzie nie i spanie bom lubi jedzie nio spanie

co dzień rano słychać co dzień wieczór słychać a kto to taki Meloetta i stego niezła checa gy zapiewa nam sły chać czały czasz pika pi

Edytowane przez Parlaxi
nie wolno głosować na swoją własną pracę. Rozumiemy, że każdy uczestnik jest zakochany we własnym dziele - rozumiemy i doceniamy, jednak zasady to zasady.. Proszę, byś wycofała swój głos na SWOJĄ pracę, żebyś czasem nie straciła szans n
Odnośnik do komentarza

Mama Clefairy poprosiła swoją córkę:

-Córeczko poszłabyś dla mnie do sklepu po TRZY CYTRYNY?

-Oczywiście mamo.-Powiedziała córka.Zaszła do sklepu i poprosiła sprzedawcę Arkima o TRZY CYTRYNY.Gdy wróciła reakcja mamy była inna niż mała Cleffa się spodziewała.Okazało się bowiem że przyniosła swojej mamie napój TRZY CYTRYNY.Biedna Cleffa musiała iść drugi raz,a sprzedawca Arkim się wzbogacił.

Lokowanie Produktu xD

Nick w grze: Zyga

Odnośnik do komentarza

Dzięki motywacji paru osób udało mi się wykonać pracę na konkurs :D

 

http://s5.postimg.org/ri277i7ph/New_canveks1.png

 

Niestety jest za duża żeby ją wrzucić na forum, więc dodaje adres URL pod którym ją znajdziecie ;3

Parla jeśli wiesz jak wrzucić obrazek tak by był czytelny to proszę o pomoc :(

 

Nick w grze: Risu

post-108-0-65586700-1458958169_thumb.jpg

Edytowane przez Risu
proszę bardzo ;)
Odnośnik do komentarza
 

Makabra Poetic Pictures prezentuje wiersz:

 

"Uma Thurman wam się ziści,

w Domu Niebieskich Liści"

 

reżyseria Q. Tarantino

scenariusz R. Rodriguez

w roli głównej abangel.

 

Przejdę się po PokeGrze.

Mówię wam, a ja nie łżę!

Jak zobaczę tu futrzaka

z kopa dam i Chińska Draka!

 

Hej! O, widzę Porygona.

Stali błysk - już bez ogona.

Mam łopatę; stado Shiny!

Trach! Z kałasza i do gliny.

 

Snorlax! Z buta; dana, dana.

Kop! Gad poczuł Jackie Chana.

Potem w Pole na Gengary,

Biblia, krzyż to sposób stary.

 

Gdy jak Tengu wpadnę w szał,

krwawsza będę niż Seagal.

Będąc prawom Ninja wierną,

jatkę zrobię im: Inferno.

 

Poprzetrącam pokom grzbiety,

będzie gulasz i kotlety.

Twarda będę jak Bruce Willis! 

STOP! To żart... Prima Aprilis!

 

(abangel, 2016)

Odnośnik do komentarza

a ) króciutką zabawną historyjkę lub wierszyk, które miałaby bezpośredni związek z PG,

 

Więc skupię się na zabawnej historyjce

 

PRIMA APRILIS W POKEGRZE:

- Kup arcany za 50 PLN

- Kup lśniącą skrzynię w nadziei na shiny legendę

- Otrzymaj shiny caterpie lub innego marnego pokemona

 

#P2WConfirmed

Śmieszne i smutne zarazem...

Nick w grze: Huncwot

Odnośnik do komentarza

„Pietruszka”

 

– Zamilcz, kobieto! Już dość dziś bzdur napaplałaś! – powitało mnie, zamiast uprzejmego ‘dzień dobry’ ze strony Mistrza, ledwo odpaliłam wirtualną grę. Zapatrzyłam się w niego z żywym zainteresowaniem i iście inteligentną miną. Tak, to zdecydowanie ciekawy przypadek. Naskrobałam coś i sama o tym nie wiem? To się zdarzało co prawda… ale o co chodziło tym razem? Już miałam się odezwać, ale w tym samym momencie Mistrz stracił zainteresowanie, jakby w ogóle mnie nie zauważał i odszedł. Zgłupiałam jeszcze bardziej. No dobra… to było co najmniej dziwne. Z drugiej jednak strony uznałam, że może to i lepiej. Nie będę wywoływać wilka z lasu. Może to wcale nie było jednak do mnie, a Mistrz się zwyczajnie pomylił i po prostu to olał? Tak, to na pewno to. Usiadłam przed komputerem i otworzyłam kolejną kartę, chcąc sobie poczytać wieści z Sinnoh. Ponoć jakiś wysyp Gastrodonów w ogródkach był, brrr! Chciałam zapytać innych w sali czy o tym słyszeli, ale… głos uwiązł mi w gardle. A to co znowu?! Wróciłam do poke-rzeczywistości.

„Gracz Lapis postanowił zamilknąć na 0.1 godzin”

Głosił wielki napis na komunikatorze. Poczułam oburzenie tak ogromne, że zaczęło mnie roznosić od środka. Co to ma niby być?! Ja i mute?! ZA CO, ja się pytam?! Oh! Ja im zaraz powiem, co myślę!

Sfochana usiadłam i nerwowo postukałam palcami po biurku, odliczając czas. Przyglądając się rozmowie na czacie dowiedziałam się, że to Admin mnie zmutował. No nie powiem, szczękę zbierałam z ziemi, a cały gniew gdzieś się ulotnił. Nie no, to bez sensu. Idę sobie stąd. Co będę nerwy tracić? Nie warto…

– … Że co?! Na poważnie to wziął?! – Przeczytałam na czacie. No masakra!

Wreszcie mute dobiegło końca.

– Jak można na poważnie brać takie coś?! Chwilę się nie odzywam, zgłębiam wiadomości z regionu, a wy mi tu mute wlepiacie?! Jak Wam nie wstyd?!?! – nakrzyczałam na dwie biedne istotki, które nagle, rzecz dziwna, zmalały szybciutko. Ponarzekałam sobie jeszcze chwilę i ucichłam. Stojący przede mną Wszechmocny Admin i Boski Artemiz popatrzyli na siebie i równo obaj się… zawstydzili! Jak na zamówienie poczerwienieli i zaczęli się tłumaczyć, że „oni nie wiedzieli”, „to taki żarcik mały miał być”, że „trochę ich poniosło” i takie tam.

– Ale należało Ci się! – padło na końcu, już nawet nie wiem, od którego.

– Niby za co?! – moje oburzenie sięgnęło zenitu. Jeszcze chwila i…

– Zaraz poszukam! To gdzieś tu było… - panowie oddalili się, zasiedli nad tabletem i dyskutując pod nosem szybko zaczęli czegoś szukać. O litości, ciekawe co oni tam wynajdą. A zresztą, co mnie to. I tak nic na mnie nie mają! Machnęłam więc ręką, wyjęłam z torby drugie śniadanie i już miałam sobie iść, gdy z tyłu usłyszałam triumfalne: „HA!”. No nie powiem, zdradziła mnie ciekawość. Jak to się mówi: pierwszy stopień do piekła. Popatrzyłam na nich wyczekująco. Nie śpieszyli się. Podeszli powoli, rozradowani na całego z tymi swoimi cud – miód – wrednymi – minkami.

– Taak?

– Znaleźliśmy!

– Cóż takiego!

– A tak! Otóż, dnia 24.04.2015 roku stwierdziłaś, że zielone włosy jednego z gracza przypominają… pietruszkę!

– CO?!

– P.I.E.T.R.U.S.Z.K.Ę. Gracz poczuł się urażony, zgłosił sprawę do mnie i ją rozpatrzyłem! – rzekł Admin, wypinając dumnie pierś.

– Po pierwsze: to niemożliwe, to było rok temu, nie masz tak długiej historii czatu…

–  Ha! A jednak! Zasłużyłaś na mute. Ciesz się, że nie skończyło to się banem. Koniec, kropka. – jego wzrok ciskał gromami triumfu. Nie no, dajcie spokój! Spojrzałam na Mistrza, ale wyglądał na równie uradowanego. Jego ego chyba urosło do monstrualnych rozmiarów całej pokegry! Chciałam coś jeszcze powiedzieć, ale nie zdążyłam. Koniec i kropka. Wyminęli mnie i poszli sobie.

A ja zostałam na środku pokoju. Widziałam, jak inni na mnie patrzą i kręcą głowami z dezaprobatą nad całym zajściem. Naprawdę?!

Mute za pietruszkę?!


***

 

– Aaaaaaaa! – poderwałam się z krzykiem. Zresztą nie tylko ja. Popatrzyły na mnie półprzytomnie ze trzy pary oczu.

– Kobieto! Jest 4 w nocy! Śpij! To tylko zły sen! – wytłumaczył znajomy widząc moje, zapewne przerażone, spojrzenie.

 

Tak… to był tylko sen… zły sen. Na szczęście! 

 

 

Serdeczne pozdrowienia dla postaci, które raczyły mnie uraczyć tym sennym koszmarem! ;)

nick w grze: Lapis 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności