Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
  • 0

Wielokrotne wykonywanie wyzwań


Administrator

Czy podoba Ci się ta zmiana?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podobaCi się ta zmiana?

    • Tak
      22
    • Nie
      19


Pytanie

Dziś czekała nas mała zmiana w systemie zadań, a mianowicie:

Od tego teraz zadania i ich postęp przypisane są do konkretnych stworzeń. Jeden gracz może więc wykonywać zadania wielokrotnie różnymi pokemonami, a także zdobywać z nich nagrody i punkty doświadczenia. Zmiana nie dotyczy zadań specjalnych - np. tych dostępnych u prof. Rowana, a także tych w Jeziorze Miasta Viridian.

Każde kolejne podjecie się wyzwania wiąże się z większą liczbą stworzeń do pokonania (np. za 1 razem - 500, za 2 razem 1000, za 3 razem 1500)

Odnośnik do komentarza

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2

Trapi mnie jedno: dotychczas zadanie, np. Na Musharny (bo nie oszukujmy się zaraz będą tam zloty :P) wykonywał Pok, nazwijmy go,  A, a inny, niech będzie B odbierał nagrodę. Jak będzie po zmianie?  Nadal pok A będzie mógł robić to samo zadanie, a jeszcze inny pok - C odbierać nagrodę? Czy też zmieni się to tak, jak z zadanimi dziennymi, że tylko jednemu poku zalicza ubite stworki, a gdy przełączymy na innego poka, już nie ma ubite nic? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Z tego, co mogę powiedzieć na chwilę obecną (testuję nowe pomysły w akcji ;) ), zmieniając pokemona zmieniają się wyzwania i paski postępu już wziętych.

W praktyce: wzięłam zadanie na modliszki Afrodytą i Eustachym. Eustachym pokonałam 2, zmieniłam sobie na Afrodytę - i ona miała 0. Zmieniłam znów na Eustachego - i były 2. Jeszcze nie miałam okazji oddać wyzwania, ale zaktualizuję wiadomość gdy tylko to zrobię ;) (przy dobrych wiatrach jeszcze dziś w nocy ;) )

---

Tak, jak przypuszczałam, nie da się oddać wyzwania innym pokemonem. Musisz mieć tego pokemona, którym wyzwanie zostało wzięte i zrobione, by można było otrzymać nagrodę.

Dodatkowo - jeśli wzięło się to samo wyzwanie kilkoma pokemonami bez kończenia wcześniej wziętego (czyli tak, jak zrobiłam w ramach testu: wzięłam trzy razy to samo wyzwanie trzema różnymi pokemonami, nie odchodząc od NPC), kolejne wyzwania dalej widnieją z tym samym zakresem potrzebnych pokemonów/przedmiotów. Ciekawie wygląda za to element wykonanych wyzwań ;) Załączam ss :) )

test_scytherów_Eustachy.png

Odnośnik do komentarza
  • 0

Miałam dużo pozaczynanych wyzwań, nigdy nie dokończonych przez kolejną zmianę głównego poka... Choć w niektórych przypadkach byłam już blisko końca, to widzę, że będę musiała zaczynać od początku. Czy w takim wypadku, skoro teoretycznie 2 raz bym wzięła to samo wyzwanie, ilość poków do pokonania też będzie większa?

Odnośnik do komentarza
  • 0

To dlaczego jak sprzedalem komus poka to on mogl zrobic te same wyzwanie co ja wczesniej na nim? I to potwierdzone info, wiec sobie kupilem jakiegos poka innego by sprawdzic i u mnie taki sposob nie dziala.

 

A to swiezy pokemon u mnie, nie wykonywanem na nim zadnych wyzwan ;x I jest napisane, ze wykonalem, a to nie mozliwe, bo nie robilem nic jeszcze nim ;x

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności