Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

na coś takiego; tytułu nie dam rady wymyśleć


abangel

Rekomendowane odpowiedzi

- robiłam sobie Nidoqueen'ką wyzwanie Gengarów; miesiącami codziennie siedząc do po północy i pilnując restartu serwera - a potem ścigając się z innymi o każdego Gengara; wyzwanie już było prawie zrobione. Wtedy Admin wpadł na pomysł, by do Kryształowego przydzielić Psychiczne; trochę mnie to wqrzyło, ale trudno...

- mam Lugię; trza ja tylko trochę potrenować. Trenuję. Dochodzę do poziomu 110. Wtedy Admin wpada na pomysł, przydzielenia wyzwań do konkretnego poka! Wyzwanie oczywiście zostało wykasowane. W ten sposób, o ile pamiętam; blisko 2 lata walki o Gengary mogę o kant dupy potłuc!

I powiedzcie mi tylko 2 rzeczy: a) czy to jest poważne, a przede wszystkim uczciwe traktowanie graczy? b ) jakie leki brać, przed wejściem na PokeGrę by nie kląć, nie dostać wylewu, nerwicy, zawału, albo innego gówna!

Odnośnik do komentarza

Więc krótko; "bez poezji". Widzę to tak:

Z NPC, który jest przecież tylko e-robotem naszego Admina, zawieram umowę, czyli dostaję pracę za wynagrodzeniem; umowa brzmi:

- pokonaj 1000 Gengarów a dostaniesz wypłatę w postaci nagrody (akurat bardziej od nagrody zależało mi, by mieć satysfakcję i krzyknąć na czacie: "mam 1000 Gengarów!; na pewno byłoby miło też ludziom, co pomagali mi szukać zakopanych. Mnie, bardziej cieszy sukces, niż nagroda); Jestem już całkiem blisko, ale umowa zostaje zerwana i teraz brzmi:

- dokończ wyzwanie, ale pokiem psychicznym; cios potężny, ale cóż, trenuję Lugię, mam już poziom 110; gdy umowa zostaje ponownie zerwana i teraz stoi:

- zrób to psychicznym, ale od nowa! W ten sposób, po dwóch latach codziennego, kilkukrotnego odwiedzania Kryształowego Pola, a później codziennego treningu Lugii, moja droga do celu zapętliła się i stoję ponownie w punkcie wyjścia.

By było jasne, nie odwołuje się do prawa karnego czy cywilnego, instrukcji, regulaminów, okólników, teczek, haków, itp... Za to przypominam o czymś, co się nazywa "słownością"; uczciwym dotrzymaniem umowy, czy koleżeństwem, są to wartości, jak sądzę powszechnie cenione.

Odnośnik do komentarza

Abangel, mogę Ci tylko doradzić dwie opcje:

1. Rozmawiasz z Administratorem, by przypisał Ci wyzwanie i jego postęp do konkretnego pokemona (czyli jak rozumiem, Lugia)

2. użyj transmona na pokemonie z postępem i na psychicznym (zakładam, że to są 2 różne pokemony i żaden z nich nie jest sh). Przypisane wyzwania przejdą na danego pokemona tak samo, jak wieczny kamień czy statystyki. Niestety, może się okazać, że będziesz musiała wbić poziom na tym pokemonie (zadania z party czy Twoje osobiste wyskakujące mogą Ci pomóc w szybszym podexpieniu konkretnego pokemona).

Rozumiem Twoją frustrację :(

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności