Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o skrócenie blokady


Gość Nabi

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin co chwilę się zmienia i nie każdy jest w stanie czytać go codziennie. Kiedyś dostawało się "bany" tylko na kieszonkowe, forum i sprzedaż/kupno psów. Co nie zmienia faktu, że dalej zostanę przy tym,że multi nie miałam. I nie wiem też o co Ci chodzi z tym podważaniem autoryretu, bo grupa na FB to rzecz normalna i łączy graczy. A to,że ktoś łamał regulamin gry, a ja odsyłałam tą osobę do regulaminu, to nie znaczy,ze podważam autorytet admina. Wręcz przeciwnie. Staram się na swój sposób, aby grało się przyjemnie, bo co drugi post to sprzedaż kont czy dgl/bonów. I proszę, abyś nie zamykał tematu puki nie jest on skończony. Wiele osób się za mną wstawia, ale też wiele osób jest przeciw mnie. Rozumiem to, bo sobie nagrabiłam i widzę to, aczkolwiek nie widzę powodu abym miała dostać bana stałego na grę, w którą gram odkąd istnieje. Odkąd jest nowy właściciel dużo się zmieniło. Dużo większa dyscyplina, ale też dużo zmian. Tych dobrych i złych. Więc proszę o skrócenie bana lub jakiekolwiek wyjaśnienia z nim związane. Na pogaduchach wiele razy administratorzy, a raczej moderatorzy forum oczerniali mnie, juz z nazwy też nie wymienię, ale pisali,że mam multi czy coś, a to również nie jest prawda. Mają wyrobione zdanie o mnie i tego się trzymają, a to nie jest fair. Przyznam się, kiedyś multi miałam, ale to przez tym kontem na którym mam bana stałego. Dostałam konto z wyższą rangą itp, więc konto zmieniłam, tamto usunęłam. Ale to przed wprowadzeniem nowego regulaminu który zabrania oddawania kont. Konto zostało skradzione, ale to już nie o to chodzi. Grę lubię, a to co pisałam ostatnio było pod wpływem impulsu, który i tak mnie nie usprawiedliwia. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności