Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Mundial!
(eliminacje) Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 

KONKURS!
- typujemy wyniki spotkań (bramki) Naszej Drużyny: wynik końcowy i jeśli jest kilka celnych trafień końcowego, to dodatkowo i przerwy, 
- gdy brak takich typów, liczy się ogólnie: wygrana-remis-porażka,
- przy braku i tego, pula nagród/y przechodzi (kumulacja) na następny mecz,
- pula: 150k+/mecz,
- typujemy do momentu rozpoczęcia spotkania,
- proszę podpisać się nickiem z PG; nie używamy multi-kont (założenie konta na Forum trwa chwilkęhttp://lionproject.pl/).

(ewentualne uwagi proszę dawać, jak zawsze w konkursach: na moje PW)

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Węgry-Polska 3:3. Nikt nie wytypował (trudno było). Nagroda/y przechodzi/ą (kumulacja, 2x150k+) na następny mecz.

Dziękuję Wszystkim PokeGraczom/om grającym i zapraszam na (też wynik trudno będzie zgadnąć) kolejne spotkanie. Typujemy:

Polska – Andora (20:45) – niedziela, 28 marca 

przykład typowania:
3:0 (2:0)

26.IV.2021; uściślone (ale nie zmienione!) Info o Konkursie; proszę spójrz. 

hydksnf lubi to
Odnośnik do komentarza

Mamy prawidłowy wynik typowania! Zwyciężył Milanito stawiając 3:0 (1:0). Tylko on, jako jedyny, obstawił prawidłowo. Warto podkreślić, że trafił również wynik do przerwy! I wygrał w naszej zabawie nagrodę: 300 tys. złota na PokeGrze. 

Dziękuję Wszystkim za udział i zapraszam na dalszy ciąg; nagroda 150 tys. :D

Teraz typujemy:
Anglia - Polska, 31 marca, środa, 20:45 

 

(jeśli chcesz poprawić swój list; to proszę popraw go, ale nie wstawiaj nowego; użyj/kliknij trzy kropki ... są u góry z prawej Twojego listu)

hydksnf lubi to
Odnośnik do komentarza

Typowanie przypomniało mi scenę z serialu Kiepscy. Otóż zawzięci kibice Śląska Wrocław i oczywiście Reprezentacji Polski, czyli Ferdek i Boczek, przed meczem Polska-Anglia, ubrani jak zawsze w polskie stroje kibiców; szaliki, flagi, jakieś trąbki z piszczałkami... siedli przed telewizorem i Boczek, nagle spoważniał! I mówi do Ferdka:
- Panie sąsiedzie, ale tak poważnie pytam: Mamy jakąś szansę ten mecz wygrać?
Ferdek zasępił się i odrzekł:
- Panie Boczku. Jako kibic, to ja nie mam wątpliwości! Że ten mecz wygramy! Ale jako realista, (tu skrzywił się)... to... y-y-y.
I smętnie obaj siedli przed telewizorkiem.

(cytuję z pamięci, w rzeczywistości chodziło o mecz Niemcy-Polska, ale na dzisiaj, bardziej mi pasuje Anglia)

hydksnf lubi to
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności