Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Fuzje pokemonów


Haru

Za czy przeciw?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czy przeciw?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

To mój pierwszy post i myślę, że sugestia czegoś będzie jego najlepszym użytkien.

 

Fuzja pokemonów

 

Na czym by to polegało?

 

Otóż niektórzy...przynajmniej w moim przypadku woli korzystać z tych słabszych poków pod względem "unikalności".

Nie wiem jak ciężko byłoby zakodować coś takiego.

No i np. rozumiem, że to sprawiedliwe itd, że rzadki pok=lepsze unikalność a co za tym idzie, bonus do statystyk.

I bardzo dobrze, trzymajmy się tego.

Ale mam pewien pomysł dla tych, którzy woleli by jednak korzystać z tych słabszych ale nadal mieć założmy unikalnosc 5 pasków.

 

Przedmiot do fuzji umożliwialby nam wybranie pokemona docelowego(czyli ten który by odpowiadal za tego, którego chcielibyśmy otrzymać po takiej fuzji a ten drugi pokemon przekazywał by naszemu pokemonowi paski unikalności. By na pvp takie słabszo unikalne poki miały jakieś szanse konkurowania z tymi silniejszymi pod względem bonusu unikalnosci do statystyk. 

Po fuzji pokemon, który przekazywał fuzje, znikał by.

A ansz docelowy pokemon otrzymałby jedynie paski unikalności, czyli zwiekszony bonus do statstyk.

 

Nie uważam, że nie jest to nie zbalansowane. Ponieważ tracimy rzadkiego pokemona, którego sami zdobyliśmy.

 

Mam nadzieję na jakąs konstrukywną opinie.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności