Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiany


Xenomm

Zmiany  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy te zmiany wydają sie potrzebne ?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;) Jestem nowym graczem ale zauważyłem duży potencjał w tej grze natomiast jest parę rzeczy które rzucą się w oczy :).

1.  Shiny ball - Co do tego itemu hmm można powiedzieć ,że jest bezużyteczny :) nikt nie wie tak na prawdę jaką ma skuteczność , zużycie 200 shinyballi i nie złapania pokemona to trochę przesada moim skromnym zdaniem ale myślę ,że wielu osób grających się ze mną zgodzi. Co do propozycji idącej w tym temacie myślę ,że warto było by określić skuteczność danych balli , przez co wiedzielibyśmy jaką mniej więcej szansę ma gracz na złapanie danego pokemona :).

2. Master ball - Jestem fanów pokemonów grałem w wiele gier nigdy nie spotkałem się jeszcze z tym , żeby nie można było złapać tym ballem  pokemona shiny .

uważam ,że ten ball powinien być najbardziej rozchwytywany wśród graczy (możliwość złapania shiny) tutaj poszedł bym w zwięszkenie ceny zakupu balla ewentualnie bardzo niska szansa zdobycia go w grze.

3. Shiny a Legendy - Według mnie pokemon legendarny powinien być najtrudniejszy do zdobycia przez swoją unikatowść oczywiście :) co za tym idzie jego statystyki powinny być równe lub większe od shiny pokemów, tak na prawdę w obecnym momencie w grze nie liczą się , żadne inne pokemony oprócz shiny bo mają największy przyroste co level :) co na stracie deklasuje zwykłe czy też nawet legendarne pokemony :) . 

Mam jeszcze kilka pomysłów dotyczących gry ale najpierw chciałem się podzielić wstępnymi uwagami zobaczymy jaki będzie feedback z waszej strony :) 

Myślę , że pewny zmiany w grze pozwolą na większe zainteresowanie ze strony nowych graczy :) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności