Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o odblokowanie konta Bee17


Bee17

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Lion Project,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o odblokowanie mojego konta Bee17, założonego niedawno na Doggi-game. Swoją prośbę motywuję tym, że nie do końca zrozumiałam zasady gry ze znajomymi/rodziną na jednym urządzeniu oraz to, że nie można mieć ze sobą żadnych interakcji w grze ani sobie nawzajem pomagać. Sądziłam, że jeżeli będziemy pomagać sobie nawzajem, stworzy to przyjemną i przyjazną atmosferę a nie doprowadzi do utracenia konta - fajniej jest grać w coś razem. Nie wiedziałam, że granie z siostrami będzie problemem, zawsze gramy w te same gry razem. Zrozumiałam swój błąd i nie powtórzę go już nigdy w przyszłości. Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać moje konto, ponieważ granie w Doggi jest na prawdę jedną z przyjemniejszych rzeczy w czasie wolnym i nie chciałabym z tego rezygnować z takiego powodu. Nie chciałabym zaczynać od nowa, zdążyłam już przyzwyczaić się do tego konta. Wiem, że administratorzy i moderatorzy Doggi-game to też ludzie i mają trochę serca i wyrozumiałości. Powiązania między kontami Bee17, Bee0170 i Mysza17 wynikają z tego, że moje siostry zauważyły jak gram i chciały abym założyła im konta (widać to po nazwach, adresach mailowych i po tym, że wszystkie były zakładane w krótkim odstępie czasu przeze mnie). Proszę o unbana konta Bee17 oraz usunięcie kont Bee0170 i Mysza17 - myślę, że siostry powinny założyć własne konta i grać niezależnie dla bezpieczeństwa i respektowania regulaminu - ja niestety do swojego konta się przywiązałam i nie chcę zakładać nowego.

Bardzo liczę na to, że uda mi się odzyskać konto Bee17

Z Góry Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności