Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

PG Shadow Lotto


Azel

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj w Loterii organizowanej przez gracza: AzelShadow

 

PG Shadow Lotto będzie występować głównie w formie X osób wykupuje los, 4 z nich zostają nagrodzone, reszta musi obejść się smakiem. 

 

Główną wygraną będą pieniądze. Jako że pieniędzy nie da się w żaden sposób ukraść. =)

 

Początkowo loteria będzie dla 10 osób, rozgrywana co 2 dzień (o ile chętnych będzie wystarczająco) w godzinach wieczornych. Los loterii kosztuje 500 monent. (5000 w sumie).

 

Napiszę specjalny losowator, który będzie losował 4 osoby z wszystkich 10, rozdając nagrody od najwyższej do najniższej.

W momencie gry gromadzę pieniądze na loterie, prosiłbym o nieatakowanie, ponieważ chciałbym być wypłacalny dla każdego lub ewentualnie oddanie wygranych pieniędzy w takiej ilości, bym mógł wypłacić zwycięzcom.

 

Miejsce:

1. 2000 złotych monet (wygrywasz 4 razy tyle, ile włożyłeś!)

2. 1000 złotych monet (Zwraca się wkład i jeszcze raz tyle)

3. 800 złotych monet (Zawsze coś)

4. Darmowy bilet na loterie (Jak chcesz przystąpić, nie płacisz)

5 - 10 miejsce musi obejść się smakiem przegranej, niestety.

 

W sumie wychodzi 4300 złotych monet dla zwycięzców i całe 200 dla mnie za organizacje loterii. Nie wykluczam powiększenia listy w przyszłości, przy czym lista nagród również może się zwiększyć wtedy. Owe 200 monet dla mnie wcale nie musi oznaczać zarobku, ponieważ za to może zostać kiedyś zakupiony jakiś przedmiot do loterii.

 

Jak tylko dostanę zgodę w poście w tym temacie, rusza pierwsza edycja loterii =)

Odnośnik do komentarza

Administracja nie wypowiedziała się w przeciągu tych dni więc ruszam bez ich oficjalnej zgody itd., itp.

 

Pierwsza Edycja Shadow Lotto:

1 Remik

2 Huncwot

3 Woogi

4 Harnik

5 Berhardi

6 Aveja

7 Legendary

8 Smoczy

9 Rajdowiecbsz

10 Pokecios

 

Chętna osoba musi napisać do mnie wiadomość w grze (AzelShadow) o treści "Chcę wziąć udział w Shadow Lotto!" . Najlepiej zrobić to gdy jestem online. W tym czasie wystawie odnóże za 500, po którego wykupieniu trafia się na tą listę. W momencie zapełnienia listy, losowanie odbywa się najbliższego wieczora. Tydzień czasu ma się na odebranie nagrody (inaczej przepada na moją korzyść).

 

#1 Edycja zawiera nagrodę specjalną od gracza Gama, +1000 dla zwycięzcy.

Dla osoby, która zostanie wylosowana jako druga, gracz Remik dorzuca +300!

 

Wyniki Pierwszego Shadow Lotto:

7 Legendary - 2000 + 1000 od gracza Gama

9 Rajdowiecbsz - 1000 + 300 od gracza Remik
6 Aveja - 800
3 Woogi - Darmowy los na kolejną loterie 
Odnośnik do komentarza

Niektórzy czepiają się że nie streamowałem/wrzuciłem screenów/wpisz inny sposób przedstawienia losowania i że nie ma dostępu do mojego programu. Wobec tego będę używał samego randomizer.org i wrzucał screeny, jeśli to załatwi sprawę.

 

 

Druga Edycja Shadow Lotto:

1 Czarny

2 Legendary

3 Vizualny

4 KittyCheshire

5 Takumi

6 Aveja

7 Pokecios

8 Harnik

9 Smoczy

10 Woogi

 

Gracz KittyCheshire dorzuca +500 do osoby, która wygra główną kwotę!

 

Wyniki Drugiej Edycji Shadow Lotto:

1 Pokecios - 2000 + 500 od KittyCheshire

2 Woogi - 1000

3 KittyCheshire - 800

4 Harnik - Szczęśliwy los

 

Dowód:jai55l.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności