Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowa MAPA!


xXsednoXx

;-3  

  1. 1. Chcesz tą mape w grze ?

    • TAK !
      0
    • NIE !
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Administratorze , Czy mógł by Pan stworzyć nową mape o nazwie "Las Zagubionego Johna"

Wiem że tej mapy NIEMA w żadnej bajce i w żadnej grze pokemon dlatego sam ją wymysliłem

 

 

A więc tak :

Jak do niej dojść ?

- Przechodzisz las ariański cały i koło pokemonów : Jigglypuff i meowth będzie te wejście do "Lasu Zagubionego Johna"

 

Kiedy wejdziesz do tego lasu Johna to po kilku centymetrach będzie Trener Joe

Stworzenie tego trenera : Roserade lvl:40

 

Pokemony jakie tam występować będą to : Venusaur , Wigglytuff oraz legendarne stworzenie : Lugia

 

venusaur lvl: od 30 do 36 lvl Wigglytuff lvl: od 32 do 37 lvl

Lugia lvl: od 49 do 55 lvl

 

Po środku będzie "Zagubiony John"

Który będzie "mówił do ciebie"

 

Witaj Graczu 

Nazywam się John

i zgubiłem się w tym lesie

potrzebuje 15 jabłek które sprzedam i dostane pieniądze na transport do domu.

 

 

A misja to : Zbierz 15 Jabłek które wypadają z Venusaurów

 

Na mapie będą Do okoła drzewa tak jak W lesie Johto

i ścieżka na środku , na tej ścieżce będzie właśnie stał sobie "Zagubiony John"

Będzie też szałas drewniany niech pan administrator sam wymyśli wygląd ponieważ tak będzie lepiej

Oczywiście że podłoga będzie z trawy :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Lugia to gen2 nie 1 to raz, jabłka? znów? to dwa i lepiej niech doda Zaułki Pewter oraz zacznie Hoenn zamiast tej mapy to trzy. Albo kilku trenerów w Johto, bo jest ich dosc mało miedzy mapami.

 

Pomysł może taki zły nie jest, ale ja jestem na nie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Lugia to gen2 nie 1 to raz, jabłka? znów? to dwa i lepiej niech doda Zaułki Pewter oraz zacznie Hoenn zamiast tej mapy to trzy. Albo kilku trenerów w Johto, bo jest ich dosc mało miedzy mapami.

 

Pomysł może taki zły nie jest, ale ja jestem na nie.

No i co z tego ? to jest pierwsza moja wymyślona mapa jutro lub dziś postaram się napisać lepszą ale się juz nie czepiaj

Odnośnik do komentarza

Oj ktoś tu nie potrafi znieść krytyki. Po to są komentarze aby pisać, więc nie czepiaj się go że się czepia (tiaa...). Nie spodziewaj się tylko komentarzy na tak, bo nie każdemu takie propozycje się podobają. Osobiście nie mam nic przeciwko nowej mapie, jednak te jabłka chyba każdemu się przejadły :)

Odnośnik do komentarza

Oj ktoś tu nie potrafi znieść krytyki. Po to są komentarze aby pisać, więc nie czepiaj się go że się czepia (tiaa...). Nie spodziewaj się tylko komentarzy na tak, bo nie każdemu takie propozycje się podobają. Osobiście nie mam nic przeciwko nowej mapie, jednak te jabłka chyba każdemu się przejadły :)

Dobra , napisze nową mape dla 70 lvl , i potem znowu napisze mape dla 100 któryś tam leveli

Odnośnik do komentarza

Sedno, są w planach 2 mapy Hoenn i rozwinięcie Pewter (prawdopodobnie "Zaułki" oraz "Centrum"). Może wstrzymaj się z tymi mapkami aż te zostaną dodane? A potem dodasz już w pełni przemyślany pomysł. (Bo to dodanie tych 4map trochę zajmie, akurat żebyś przemyślał dokładnie pomysł zanim dodasz)

Odnośnik do komentarza

Dobra , napisze nową mape dla 70 lvl , i potem znowu napisze mape dla 100 któryś tam leveli

Jeżeli chcesz w ogóle być brany na poważnie to postaw na dokładność i przejrzystość opisu. Zrób wszystko na tip top, a nie wymyślone w 5 minut.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności