Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Exp


xXsednoXx

Dodatkowy Exp   

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowy exp , za dobre uderzenia

 

Np :

 

male_zloto.png 10
male_exp.png 680 (+19% za dobre uderzenia)

6 | Azumarill utracił wszystkie punkty życia.
5 | Ninetales uderza zadając 617 obrażeń. *Bywaja lepsze uderzenia , ale dobrze uderzyles*
4 | Azumarill przywrócił sobie 302 punktów życia.
3 | Ninetales uderza zadając 1000 obrażeń. *EPICKIE UDERZENIE*
2 | Azumarill przywrócił sobie 302 punktów życia.
1 | Ninetales uderza zadając 514 obrażeń.
*Dobre te uderzenie*

 

 

Plusy : Wiecej expa

Minusy :  Ja nie widze

 

Nick w grze : xXsednoXx

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na NIE, a oto powody:

1) niepotrzebny tekst do raportów

2) i tak łatwo expić

3) ataki są losowe, wiec dlaczego nie napiszesz po prostu żeby było więcej expa za dzikie? albo żeby odznaka głazu +10% a nie +5%?

4) propozycja za dużym tekstem, za dużo kolorów  (tak, to też ma znaczenie jak się to czyta), dlaczego tylko plusy minusy są ładnym normalnym tekstem?

 

ps. "to uderzenie"* oraz "Bywaja lepsze uderzenia, ale to jest dobre"* jeśli już taka forma

ps2. Dałeś wielokrotnego, a powinieneś jednokrotnego, i raczej nie powinieneś glosować jako pomysłodawca ;x

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na NIE, a oto powody:

1) niepotrzebny tekst do raportów

2) i tak łatwo expić

3) ataki są losowe, wiec dlaczego nie napiszesz po prostu żeby było więcej expa za dzikie? albo żeby odznaka głazu +10% a nie +5%?

4) propozycja za dużym tekstem, za dużo kolorów  (tak, to też ma znaczenie jak się to czyta), dlaczego tylko plusy minusy są ładnym normalnym tekstem?

 

ps. "to uderzenie"* oraz "Bywaja lepsze uderzenia, ale to jest dobre"* jeśli już taka forma

ps2. Dałeś wielokrotnego, a powinieneś jednokrotnego, i raczej nie powinieneś glosować jako pomysłodawca ;x

:)

1) Np : Gama przyjdzie na jakies poki ktore daja po 700 expa / 600 expa i bedzie mocno walil to zamiast 600/700expa dostanie np 1300exp

2) Bedzie mial np pdx2 i jeszcze wiecej bedzie dostawal expa

 

3) sa poki o 2000hp i dlatego np ktos bedzie im zadawal np: 400 obrazen i bedzie dluzsza walka bo pokemon ma 2000hp (bedzie walil i walill ten pok o 2000hp bedzie sie leczyl i leczyl) i potem dostanie duzo expa :)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności