Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kamień Przemijania/Oczyszczenia


maeve

  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Cel/Uzasadnienie: Niektórzy używają wiecznego lecz czasem chcieliby to cofnąć żeby miec kolejna ewolucje, zdarza sie też ze na aukcji przypadkiem kupią pokemona z Wiecznym Kamieniem. Kamień [tutaj nie znalazłam lepszych nazwy niż te w tytule] usuwałby wieczny kamień nałożony na pokemona. (na pokemony bez kamienia nie działałby, żeby nie stracić go nie wyświetliłyby sie na liscie przy używaniu)

Możliwa cena za arcany: 7 / 10 / 20 

Oraz dodanie niektórym pokemonom do dropu.

Przykładowy wygląd: 86111701907027279346.png

Plusy: Możliwość usunięcia nałożonego wiecznego, brak konieczności używania transmonu aby zdjąć wieczny
Minusy: Możliwa zbędność przedmiotu, czas na dodanie

Nick w grze: Maeve

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast jestem na nie

Jeżeli ktoś używa kamienia to musi liczyć się z jego konsekwencjami. Natomiast gorzej ze sprzedażą (jeżeli będzie chciał sprzedać tego pokemona, a właściwie poziom, bo po użyciu transmonu kamień przechodzi wraz z poziomem).

Co prawda niby jest też plus tego, że ktoś kiedyś chciałby sprzedać pokemona z wiecznym kamieniem... ale kupujący wie co bierze.

Odnośnik do komentarza

Na aukcji nie widać czy pokemon ma wieczny kamień.

I chociaz masz racje że na własne ryzyko kupuje czy zakłada, to PG jest jedyną grą gdzie blokada ewolucji jest praktycznie stała(nie spotkalam sie jeszcze z inna z wieczną blokadą, a nie juz niemało widzialam). Co jeśli komuś się po hm 5msc odwidzi? albo chciałby zablokować ewolucje np Vaporeona, ale potem mieć Umbreona? Co więcej jak transmonu się użyje trzeba od nowa lvl wbijać. Te kamienie są tak rzadko używane właśnie przez to że są juz na zawsze, bez możliwości cofnięcia z tego lvlu.

 

Nie każdy może to popierać, lecz ostateczna decyzja jest w rekach Admina : ).

Odnośnik do komentarza

To wtedy ma problem, jeśli nagle się mu odwidziało.

Przed kupnem pokemona wystarczy spojrzeć na profil gracza, od którego masz zamiar kupić pokemona. Tam widać czy kamień jest użyty czy też nie. Oczywiście, że decyzja jest w rękach admina. Ale my tutaj również mamy zdanie (przynajmniej tak mi się wydaje :P )

 

Według mnie pomysły powinny przechodzić z minimum 66% poparciem, na razie takiego tutaj nie widać. Użyjesz kamienia? Licz się z konsekwencjami, proste.

Odnośnik do komentarza

To wtedy ma problem, jeśli nagle się mu odwidziało.

Przed kupnem pokemona wystarczy spojrzeć na profil gracza, od którego masz zamiar kupić pokemona. Tam widać czy kamień jest użyty czy też nie. Oczywiście, że decyzja jest w rękach admina. Ale my tutaj również mamy zdanie (przynajmniej tak mi się wydaje :P )

 

Według mnie pomysły powinny przechodzić z minimum 66% poparciem, na razie takiego tutaj nie widać. Użyjesz kamienia? Licz się z konsekwencjami, proste.

 

 

Problemy z czytaniem?

Odnośnik do komentarza

Gama, wejdź na jego profil :x on ma wieczny na tym treckoo co widac TYLKO na liscie profilowej. Na aukcji mało kto wie jak kupuje ze nie widać wiecznych, jak i jest ich tak niewiele ze najpierw ludzie kupuja poka a potem dopiero mogą zauważyć ze nałozony wieczny. 

 

Hunc, każdego poka co kupujesz z aukcji sprawdzasz? : )

Odnośnik do komentarza

:x fakt, najlepiej sie dogadywać, ale jedynie garsc osób potrafi sie dogadac (mówię tutaj i o stronie sprzedającej i o kupującej, bo czesto problemy takich dogadywań wynikaja z strony sprzedajacej)

 

Ale mu tu gadu gadu o tym, a tutaj jest inny problem: problem tego wiecznego. Hunc, może dla ciebie zbędny czy dla Artemiza, lecz dla niektórych to niestety problem gdy wieczny jest na poku i nie ma zadnej mozliwosci zdjąć.

 

To może lepsza by była po prostu opcja usunięcia kamyczka z poka za darmo? w zakładce towarzysza gdy go ustawimy?

Odnośnik do komentarza

Używając tego kamienia gracz akceptuje warunki jego użycia (czyli brak możliwości cofnięcia tego). Skoro gracz to zrobił, to wiedział na co się pisze. A więc możliwość cofnięcia tego nie wchodzi w gre. Ale jednak znaczek na aukcji musi być, bo gracz kupujący niekoniecznie chce mieć taką blokadę.

Odnośnik do komentarza

Maeve, zawsze kiedy 

pokemon ma użyty 

kamień wieczności 

pisz znaczek ,,*''

Więc naprawdę nwm po co coś takiego jest.

Tak gracz który użyje kamienia powinien zapoznać się z jego kon.. konsekf... zresztą nieważne..

A ty ? - na siłę chcesz nam wpoić że ten pomysł jest fantastyczny... i tyle.  ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności