Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

KOLEKCJE A PVP


Gama

  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym pomysłem ?

    • TAK
      9
    • NIE
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ;)

 

Chciałbym złożyć propozycję aby bonusy za zebranie kolekcji były też przy walkach PVP ..  bo dlaczego nie ?

Skoro zbiera się i traci pokemony żeby osiągnąć te BONUSY to czemu nie można korzystać z nich przy walkach pvp ?

Oczywiście znajdą się tacy którzy powiedzą NIE ponieważ NIE zbierają kolekcji , ZAZDROSZCZĄ ich , będą PRZEGRYWAĆ z takimi osobami pvp. 

Kieruje temu taką propozycję bo ponieważ teraz teraz tylko na dzikie stworzenia działają .. a na turnieje poczekamy jeszcze "trochę"

 

plusy: większe zainteresowanie zbieraniem KOLEKCJI

minusy: narzekanie graczy których przyczyny wymieniłem wyżej.

 

nick w grze. Gama

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwko :x niektórym zbyt dużo to da na pvp. Zauważ że to nie tylko zazdrość czy niezbieranie, ale też nie każdego stać i nie każdy daje rade zebrać gdyż niektóre pokemony naprawdę ciężko kupić/zdobyć.

 

No chyba ze by osoba z min 1 kolekcją nie mogła zaatakować osoby z 0. (Nie licząc Tęczy bo to większość robi z racji najtańszej i najłatwiej dostępnej)

Odnośnik do komentarza

Standard nie twój pomysł to NIE ;)  Zauważ to że każdy startował z takim samym początkiem .. nawet teraz lepiej ponieważ mają pokemony startowe z KANTO a Ja np miałem Horsea.  Jak w każdą grę żeby coś osiągnąć trzeba "trochę" pograć i wtedy dojść do czegoś .. Logiczną rzeczą jest skoro ktoś zaczął grać to nie uzbiera KOLEKCJI ... 

Tak samo mogę powiedzieć przy zbieraniu GENERACJI .. też zaczynałem i niedostępne pokemony były a uzbierałem .. a teraz jest banalnie zebrać  tak samo jest i będzie z KOLEKCJAMI .

 

Każdego atakować .. inaczej te PVP jest zbędne .

Odnośnik do komentarza

Wiem Gama, ale nie każdego stać i mało kto ma cierpliwość do tego. Kiedyś będzie banalnie z kolekcjami? Chciałabym ; / ale przy takiej ilosci sprzedajacych chociażby Snorlax'a czy nawet Bulbe nie mówiac o Deoxys czy Ho-oh, nie wydaje mi sie żeby jeszcze długo ale to długo to nastąpiło. Gena mimo wszystko nie znika po zebraniu : )

 

Pvp, pvp.. nie pasuje pomysł podziału na kolekcjonerów i nie-kolekcjonerów. To może hm kurcze nie mam nic innego do zaproponowania by ci których nie stać na zbieranie kolekcji nie byli tutaj poszkodowani ; /

Odnośnik do komentarza

kolekcje sa strasznie niedowartościowaną możliwością w grze.. starają się o nią tylko pojedynczy gracze.. przez długi czas nawet były uważane za nieopłacalne 

dodanie ich bonusu spowoduje większe zainteresowania nimi i pokami których do nich potrzeba

nie widzę przeszkód dodania ich bonusów do pvp gdyż są dostępne dla WSZYSTKICH

na niskich lvl i tak nie zrobią dużej różnicy wiec większość graczy nawet nie odczuje braku 

jestem jedna z niewielu osób z większą ilością kolekcji wiec doskonale wiem jak trudno niektóre zdobyć i za ten wysiłek dodanie bonusu do pvp wydaje się całkowicie sprawiedliwe

 

Maeve nie wiem czemu Ci się to nie podoba.. będziesz miała okazje aby znów pokazać swoje możliwości hmm zdobywania/dostawania poków (nie wiem jak nazywasz swoje działania przekonywania graczy do taniego oddania danego stworzenia)

 

jestem na tak

Odnośnik do komentarza

TO sie zwie siłą perswazji którą to akurat posiada Arla ale nie ja xD

 

Cóż.. nie podoba mi. dlatego że kolekcje jednak cieżko zebrać, ci nowi maja najwyzej na tą Tęczy szanse. Co do ciezkosci, skoro już jestescie zawiedzeni tak małym hm wynagrodzeniem za zebranie ich moze niech admin zwiększy trochę bonus z nich? czy jakiś za wszystkie?

Odnośnik do komentarza

"Cóż.. nie podoba mi. dlatego że kolekcje jednak cieżko zebrać" i tylko dlatego  jesteś na NIE ;)

 

KAŻDY W GRZE MA SZANSE NA ZDOBYCIE JAKIEJKOLWIEK KOLEKCJI !!! KAŻDY !!

 

My do swojego też musieliśmy dojść jakoś .. nikt nie jest wyżej niż ktoś inny ..  

Odnośnik do komentarza

Czytając bzdetne posty maeve wnioskuję, że mi wszystkie kolekcje to chyba z nieba spadły, albo dostałem za darmo. Sam już nie wiem...

Mewa, gadasz tak jakbym ja mając wszystkie kolekcje, nie miał problemów z zebraniem ich... Lekką ręką wydałem na nie grubo ponad 1.5mln (nie liczę dokładnie, ale pewnie i dwa razy tyle by się nabierało).

MA BYĆ CIĘŻKO i każdy ma szanse je zebrać. Potrzeba tylko wiele czasu. A nie tak jak Ty jęczysz, bo Tobie szkoda pokemonow na kolekcje oddać (wnioskuje to z tego, że piszesz "gena nie znika po jej zebraniu"), a później je zbierać jeszcze raz.

Jeszcze raz napiszę... MA BYĆ CIĘŻKO z zebraniem. Gdyby każdy miał ja dostać za darmo to jaki by to miało sens?

(piszę z telefonu. Z góry przepraszam za błędy) :)

Odnośnik do komentarza

Przewaga, poprzez działanie kolekcji, na pvp może mimo wszystko dać spore szanse na wygraną przeciwko nowym. Co za tym idzie są oni poszkodowani z racji niemożności posiadania ich poprzez krotką grę, brak finansów, brak cierpliwości (czesty przyapdek nie tylko przy kolakcjach) czy też zwyczajna niechęć ich robienia przez np. koszty. Rozumiem że chcecie mieć wiecej z tego ze tracicie pokemony na kolekcje, co prawda to wasz wybór, ale nie mieszajcie do tego pvp. To zły pomysł z racji tego co wyżej podałam.

 

Jestem za dodaniem czegoś co by wam jakoś wynagradzało oddanie tylu poków na kolekcje. Lecz nie w ten sposób.

 

Ps. Tak wgl to jeszcze wlaczenia do pvp bonusu ilosci i unikalnosci nie dodałes : )

Odnośnik do komentarza

Ale Ci nowi gracze tak i tak przegrywają dopóki nie nauczą się grać .. ;) Poprostu nie podoba Ci się i nie przyznasz się do tego że Ty będziesz dostawać . Każdy gracz ma taką samą szanse na kolekcje jak MY i to nie ma nawet co dyskutować .

Skoro są bonusy za kolekcje to powinny być tak samo w PVP ..   a dwa nikt nie atakuje tutaj z tych lepszych graczy kogoś kto gra dzień dwa trzy .... .

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie taką samą, w praktyce bardzo dużo zależy od tego czy maja kasę(czyli też długość gry ma znaczenie) i tego czy taka Legenda/pokemon odwiedzający wypadnie/wpadnie ponieważ niektórych pokemonów jest po 2-3 sztuki i nie ma jak tego kupić.

 

Ps. Na pvp mnie i tak tłukła wiec jaką to mi różnice robi? będziesz za mną ganiać po lvlach ok 50-90? : )

Odnośnik do komentarza

Gderasz ciągle i w kółko to samo. Widać nie masz żadnych poważnych argumentów.

A nowi i tak dostają baty, bo nie potrafią rozdawać statystyk, więc to, że jest to niby niesprawiedliwe jest jak najbardziej nie na miejscu.

Pvp "darmowe" jest dwa razy dziennie. Ja nawet tego nie wykorzystuję...

Już bym wolał to co kiedyś przedstawiłem (bonusy za zebranie określonej ilości kolekcji, tj. Np. Za 3 kolekcje +1% statystyk, za 5 kolekcji +2%, za 7 +3%, za 9 +4% i za 11 +5% statystyk). Wtedy na pewno każdy zacząłby zbierać te kolekcje bez gadania:

" łeeeee, o nie, stracę swoje pokemony, a one są takie drogie. No nic, może wymewię od nowych co nie znają cen"

Odnośnik do komentarza

Maeve odpuść sobie, bo nie przegadasz, przecież nie możesz mieć racji, a jakże? :)

Prawdą jest, że zdobywanie kolekcji nie wiąże się tylko z wydaniem na nie kasy zdobytej grze, ale także wsparciem finansowym, bo powiedzmy sobie szczerze, że większość z osób, która się tutaj wypowiedziała, wydała niemałą kwotę na arcany, które w zupełności ułatwiły stworzenie nie jednej, ale 11 kolekcji :> Także, zbieranie ich nie tylko nie jest proste dla wielu, ze względu na trudności ze zdobyciem rzadkich stworzeń, ale także niemal niemożliwe, kiedy jednak nie ułatwiasz sobie gry kupowaniem arcanów. Fakt, kto bogatemu zabroni? W kolekcjach są jednak równi i równiejsi.

Hmm... czas na owocne hejty.

Odnośnik do komentarza

Hunc, nie umieją rozdawać staystyk powiadasz? To teraz pomysł Gamy ma jeszcze mniej sensu, przecież mimo bycia atakowanym i tak byście wygrywali. : )

 

Ps. Pomysł z bonusami za ilość kolekcji jest lepszym pomysłem niż ten z włączeniem ich do pvp. Co nawet gdzieś tu wcześniej coś podobnego wspomniałam.

Odnośnik do komentarza

Może w końcu daj jakiś konkretny argument żeby z Tobą rozmawiać .   A dlaczego innym graczom się ten pomysł podoba? w grze też jakoś pisali że chcielby tego .. ale widzę Ty masz jakieś uprawnienia że odpowiadasz za innych i tych nowych graczy , odsyłam Cię do przemyślenia kilku spraw .. nie zawszę będzie tak żebyś TY miała najlepiej ;)

Szkoda czasu i słów na dyskujse z Tobą. Czekam na odp ADMINA ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności