Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowi NPC


maeve

Rekomendowane odpowiedzi

Na kratkach gdzie są nowi NPC respią sie poki które zakopują npc'ka. Jak i też np. biznesmen mogłby stać nad Persianami bo blokuje sporą czesc i tak małej mapki z Drowzee/Licki/Pidgeotto

 

Niestety nie pokaże ss ani nie wymienię wszystkich nazw gdyż nie mam dostępu ani do wszystkich ani do spisu przyjętych ani samej mapy.

 

Ps. Zgłaszałam kilka błędów jak np pomijanie trenera na wybrzeżu czy w labiryncie i nie widzę by to było naprawione. Gracze nadal omijają.

Odnośnik do komentarza

Ta przed Pichu - omijasz trawą po lewej. Pierwsza w Labiryncie - omijasz nad nią i jak sie nie myle ten w KK też ktos mówił o omijaniu bokiem. Nadal to jest gdyż sporo czasu po zgłoszeniu ktos pisał na czacie do innego gracza cos w stylu "chodź tu bokiem da sie ta ominąć" i przeszli właśnie z boku trawą (bylam na tej mapce). 

 

Co do npc z pokami na jednej kratce kiedyś tez cos takiego zgłaszałam i to nie widze tematu o tym wiec najprawdopodobniej było to także na czacie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności