Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Chat Sojuszu


Kamill

Chat Sojuszu   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      6
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji:Chat Sojuszu 
Cel:Poprawienie Wygody gry 
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów):Przyszedł mi do głowy pomysł który mógłby poprawić wygodę gry, a więc mój pomysł polegał by na wprowadzeniu Zakładki przy Chacie głównym o Nazwie Chat Sojuszu, Moja propozycja wzięła się z Problemu wchodzenia w zakładkę Sojusz żeby napisać Ogłoszenie dla Sojuszu lub żeby z kimś popisać z Sojusznikami Tajnie Chat sie nie odświeża i trzeba Robić to ręcznie. 
Plusy: Wygoda dla graczy którzy są w Sojuszu 
Minusy: Nie widzę minusów
Nick w grze: Kamill

Odnośnik do komentarza

Maeve, Chciałbym napisać że on chciał rozdzielić on chciał 4 Pokoje- Ogolny, Handel, Pomoc, Sojusz. A tutaj ja zaproponowałem tylko 2, 4 pokoje przy takiej liczbie graczy to przesadza moim zdaniem. A jak by Czat Sojuszy był widoczny przy mapie było by wygodniej, nie trzeba by Wchodzić w Postać-> Sojusze-> i na dodatek odświeżać i patrzeć czy ktoś napisał. To jest moje zdanie 

Odnośnik do komentarza

Też tak uważam.. byłabym ZA przeniesieniu tego czatu i może dodaniu systemowego np. na licytacje odwiedzajace o 20 (mogłby o tej 20 być JEDEN na "głownym" jeden komunikat np. "Pełna lista pokemonów które odwiedziły mapki dostępna na czacie System") oraz walki i złapane :x

 

Ale to wszystko to juz decyzja admina.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności