Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Stroje / Avatary


maeve

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      9
    • Nie
      2
    • Częsciowo
      1
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Cel/Uzasadnienie/Pomysł: Otóż jak wiecie ostatnio wiele osob wychodzi z myślą by jakoś wygląd graczy urozmaicić. Jak na razie są dostępne po 3 avki dla obu płci, więc czesto na czacie widać nawet po 3 osoby pod rząd o tym samym :). Niee... mój pomysł nie dotyczy kolorowych nicków gdyż te uważam ze powinni miec tylko Admin i MG. Także nie polega za dodaniem ich tak po prostu :)

Na początek jakieś przykłady tak na szybko:

Xb240GW.png

Pewnie teraz sie zastanawiacie co jak i gdzie :P. Otóż przyszedł mi do głowy pomysł żeby powstał sklepik ze strojami. Tak! Sklepik :). Mógłby wyglądać jak aktualny Ekwipunek. Byłyby w nim nowe "warianty wyglądu". Jak na sklepik przystało byłby i tanie i drogie :) Cześć np. skromnych prostych byłaby do tych sum max 10k monet/5arcanów, część jakiś fajniejszych mogłaby sięgać 20-100k/20-50arcanów? To już decyzja Admina i naszego grafika :P Sklepik zawsze można by było o jakieś nowe powiększyć. Na start myślę ze po 2-3 nowe tanie dla zobaczenia czy będą się cieszyć jakimś zainteresowaniem. No i myślę ze będzie się dany strój kupować tylko raz. Lecz zmieniać będzie można np. raz na dzień-trzy i za naprawdę drobniuteńką opłatą 50-100monet. (Tak żeby gracze nie zmieniali co 5min :P) Oczywiście stare stroje też mogłyby być dostępne (te pozostałe dwa oprócz naszego wybranego przy tworzeniu konta) jako najtańsze (do ok 1-5k?). Hm to chyba tyle. Oh no i najprawdopodobniej w zakładce Inne/Ustawienia były link ew. Na naszym profilu przy avatarze.

 

Plusy: W przyszłości zmniejszenie trochę ilości monet w grze, dodatkowe opcje wykorzystania arcanów, większa różnorodność wyglądu graczy pozwalając lepiej ich odróżniać nie tylko po nicku, możliwość większego wyboru przez gracza avatara który by mu się naprawdę podobał i pokazywał lepiej co gracz lubi.
Minusy: Czas na realizacje, możliwy brak zainteresowania takowym sklepikiem, zbyt częste zmienianie w przypadku krótkiego czasu "blokady"

Nick w grze: Maeve

Odnośnik do komentarza

Też myślałem, żeby zrobić sklepik ze strojami za złoto/arcany/posiadanie Konta Premium.

Nie chcę narzucać tutaj przykładu z innej gry, ale wiem, że jest coś takowego podobnego :)

Byłoby to doskonałe rozwiązanie dla urozmaicenia wyglądu naszej postaci.

 

Można też zrobić różne kolorystyki za osiągnięcia (mam tutaj na myśli np. za poziomy tropiciela, szczęściarza, zdobywcy, itd).

Za przykładowo 10 poziom tropiciela byśmy dostali nowy outfit (a za kolejne poziomy tropiciela przykładowo inne kolorystyki tego wyglądu).

 

Wiem, że jest to dosyć czasochłonny proces, ale niewątpliwie podniosłoby to atrakcyjność i pierwsze wrażenie Pokegry.

Odnośnik do komentarza

No nie żartuj sobie znowu.

Nie musi być wszystko za darmo albo do kupienia.

W każdej prawie grze są jakieś osiągnięcia, za które się coś dostaje. Nie robisz ich? Twój problem, "dodatku" też nie dostaniesz.

Nie musisz mieć wszystkiego, a takie coś tylko urozmaiciłoby osiągnięcia w grze, za które aktualnie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza

Oj Hunc, ale wiesz... też nie róbmy z tego ubrania bardzo trudnego do zdobycia : ) Może niech już będa na tym wysokim LUB za arcany np 20+? :) wiec albo robisz sobie osiągniecie albo kupisz drogo :P Ale wciąż... zalezy od Admina co zrobi :)

 

 

Osiągnięcia byłyby dobrym rozwiązaniem

Nie każdy musi mieć wszystko w tej grze.

A poza tym i tak najpierw admin musi zaakceptować nowe wyglądy jeśli już.

Odnośnik do komentarza

To są TYLKO propozycje na szybko, nawet bocznych i tylnego wygladu nie zrobiłam. Zresztą, jesli już zaakceptuje musi być kazdy inny? :) nie moze byc pary starych lecz w innych kolorach?

 

Co do osiągnieć Upsss. dwa osiagniecia: Sprzedawca i Zdobywca to jednak zależą od tego czy sprzedajesz/łapiesz :) a nie każdy to robi. Dlatego wspomniałam o mozliwosci zdobycia (oprócz za osiagniecia) tych strojów w sklepiku, lecz w drogiej cenie.

Odnośnik do komentarza

Mam dzień lajkowania postów Upsssa. Tak się składa, że dobrze gada.

Nikt Ci nie każe na siłę kupować pokemonów. I nikt nie mówi, że osiągnięcia będą na miesiąc, że trzeba wszystko na raz zrobić...

Wyluzuj trochę i daj innym coś powiedzieć, bo teraz mewa zachowujesz się jak pokecios. "Wszyscy się mylą, tylko ja mam rację"(bez obrazy).

Odnośnik do komentarza

A kto mówił ze będą mieć skoro propozycja im ich nie daje?

 

Nie mówie że "Chcesz miec latwiej, bo ty ich nie robisz" tylko że może sie komus spodobac dany strój, ale nie chce np sie angażować w sprzedaż. To tylko mogłaby być taka droga alternatywa. Przy okazji tez sposób na zarobek dla Admina :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności