Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Opowiadanie konkursowe


Bechu/Ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ocencie moja twórczość

Dawno, dawno, temu. A moze to było wczoraj? Ho-oH czyli ja, pewnego slonecznego poranka w pg zauwazylem teleporter mieszczacy sie na Kryształowowym Polu. Postanowiłem wleciec do niego gdyz podejrzewałem gdzie ta maszyna mnie zabierze.Za górami, lasami, morzami, khalasarami i Wolnymi Miastami wylądowałem w krsinie zwanej Westeros A ze ta opowiesc juz sie zakonczyła i teraz jestem Autorem Wszechwiedzacym totez będę pisał o sobie w

trzeciej osobie.

Legendarna podróbka mitycznego stworzenia zwanego feniksem zapragneła zobaczyc świat który teraz wiele osób podziwia. Wiedział o tym swiecie tylko z opowiesci i chciał zobaczyć przedziwne stwory m.in. wiedział o istnieniu Wilkorów Smoków Krakenów i Innych. Jego wyprawa miała też inny cel... ale moze nie zdradze go na tak niskim stadium tej opowiesci.

Na poczatek postanowił zwiedzic Westeros od Meereen i Valyrie, poprzez Królewską Przystań i Mur az po Kraine za Murem. Meereen jako jedyne z Wolnych Miast wyzwoliło z okowów niewolników. Sprawiła tą kolosalną zmiane Zrodzona z Burzy ( z wieloma tytułami innymi m.in. Khaleshi, Królowa Andalów itd.) Danyerys Targaryn. Ho-oH przybył do tej władczyni z innego powodu gdyz otóz jej kolejny tytuł przykół jego uwage. Danka Mhysa - Matka Smoków pomogła wykluć sie z 3 jaj o dziwo 3 smokom. Nikomu to sie nie udalo zrobic od 2 tysiecy lat, oczywiscie za ich narodzony zapłaciła ogromną cene. Ten koszt jej zbyt drastyczny dla was moi drodzy fani pokemonow wiekszy niz smierc Asha w Zemscie MewTwo. Targary'ówna jednak ma zaledwie 13 lat i nie daje rady wytresować Smoki . Natomiast Czkawka z J ak wytresowac smoka musi spedzic stracony czas z matką wiec w tej chwili jej nie pomoze. Ho-oH mogłby tylko zwiedzac lecz niestety Westeros jest zagrozony i czeka ciemnosc bez jego pomocy. Spotkał

1 WERSJA KOŃCÓWKI

sie z Danarys i razem bo wielu zmudnych treningach z Vahagarem, Rahagarem, oraz Dragonem udało im się wykonać misje - jak wytresowac smoka w 1 dzien. Następnie wraz ze smokami ich matką i armią nieskalanych polecieli odzyskac Zelazny Tron i Królewską Przystan - stolice 7 królestw zwanych Westeros. A ze w tym krolestwie dawno nie bylo pokoju lud obalił bękarciego i kazirodczego Króla i oddał korone prawowitej władczyni. Jednak cel Ho-oh nie zostal osiagniety. Ostateczna bitwa miedzy zywymi a wskrzeszonymi przez Innych i samymi Innymi musiała byc zgaszona w zarodku. Ho-oH wiedzial ze zostaly mu tylko 2 godziny w tym swiecie i musi wracac bo Parlaxi czeka na niego z obiadem, a ona czekać nie znosi. Wybrał sie wiec z Danka i jej smokami za Mur i po ogromnej rzezi poprzez spalenie smoczym ogniem i fenixowymi mitycznymi mocami stwory zrodzone z najdalszych czeluszci 7 piekiel zostaly pokonane. Po ciezkiej batalii i pozegnaniach Ho-oH wrocil do pg na obiad do Parlaxi.

2 WERSJA KOŃCÓWKI

Sie z matka smokow i pomógł jej wytresowac smoki. Po czym polecieli razem do Westeros odzyskac Żelazny Tron.

Po przylocie wszyscy powitali ich chlebem i solą i bez wojny Danka odzyskała korone.

Ostateczna misja Ho-oh jeszcze nie zostala wypełniona. ... W tym czasie jednak zadzwoniła Parlaxi ze obiad gotowy i ma byc w domu w ciagu 2 minut. Ho-oh chcac i nie chcac pozegnal sie z Danka i powiedzial jej ze wroci w urodziny AdBoga i pokonaja zlo jakiego swiat nie widzial i szkoda ze moze je teraz ujrzec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności