Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Bonusy shiny pokemonów


Parias

Rekomendowane odpowiedzi

Dopatrzyłem się błędu prawdopodobnie coś się wykrzaczyło w skryptach. Mianowice opisy bonusów w pokedexie odnośnie "kresek" : 0-1-2 nie ma bonusu, 3 jego bonus do statystyk wynosi 5%, 4 jego bonus do statystyk wynosi 10%, 5 jego bonus wynosi 15%.

Jednak pokemony 0-1-2 mają bonus 5%. Widać to na podstawie życia. Na własnym przykładzie gdy mój Magicarp zmienił się w Gyaradosa przy 1000 życia miał w trakcie walki 1100 - czyli 10% a powinien mieć jedynie 5% za 3 kreski.

Po zrobieniu kolekcji tęczy, która podnosi o 5% HP mój Gyarados nadal miał 1100 życia(nie dostał żadnego bonusu).

Po zakupie nowego pokemona Dragonite, który ma 4 kreski czyli bonus 10% podczas walki otrzymuję bonus 15%. Teraz pytanie czy ten bonus jest 10% + 5% z kolekcji czy to jest 10% z kresek i 5% które posiada każdy shiny(prawie każdy bo Devu mówił, że jego Poliwag przed złożeniem kolekci nie posiadał żadnego bonusu i miał 70 HP).

Z ciekawości przejrzałem wiele profili graczy posiadających pokemony z 4 kreskami. Zaobserwowałem, że np. Golem posiadany przez Kombos czy też Kamillo(Ci gracze nie posiadają żadnej kolekcji) posiadają bonus 15% a powinny mieć 10%(pokemony były kupione a nie złapane).

 

Wychodzi na to, że albo niektóre pokemony mają większe bonusy niż inne albo moja kolekcja z bonusem HP nie działa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności