Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dwa razy dziennie nalot odwiedzających pokemonów.


Kaazet

Odwiedzające.  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dwa razy dziennie odwiedzające?



Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Dwa razy dziennie nalot odzwiedzających pokemonów.
Cel: Udoskonalenie gry oraz szybsze ukończenie niektórych wyzwań itp.
Uzasadnienie przydatności pomysłu:
 

Ogólnie chodzi o to, że większość graczy pracuje na po południu lub uczą się po szkole w godzinach między 18-22 więc jak dla mnie dwa razy dziennie nie zaszkodzi. Z rana oraz wieczorem.

Nick w grze: Kaazet.

Odnośnik do komentarza

Dobra. Może na początku trochę nie na temat - popracuj nad pisownią. Fajnie się czyta rzeczy uporządkowane, tutaj jest jeden wielki chaos. Możesz parę razy przeczytać, co napisałeś, zanim to wstawisz na forum. Uwierz, jeśli ludzie przeczytają propozycję schludną, ładną i poprawnie napisaną - od razu  pozytywniej na nią spojrzą. A teraz do rzeczy.

 

Pomysł sam w sobie nie jest głupi, jednak czy konieczny? Nie do końca zrozumiałem to, co pisałeś o zmianach w pracy. Sam pracuję od 14 do 22, więc tak zwane "naloty" omijają mnie szerokim łukiem. Niestety, taka cena dorosłości. Czy jest mi z tego powodu źle? Nie za bardzo, da radę przeżyć. Twój pomysł może wejść w życie, jednak myślę że drobna korekta zadowoliłaby większość graczy, którzy dotychczas mogą być pokrzywdzeni. Może zamiast dwóch "nalotów" niech zostanie jeden, lecz o trochę innej godzinie? Jeśli nie to, to może szansa na wystąpienie "co 5 minut" mogłaby zostać podniesiona? Z tego co udało mi się zaobserwować i tak tylko paru graczy "korzysta" z tych okazji, więc większość nie ma tutaj zbyt wiele do powiedzenia. Jak dla mnie na podwójnych nalotach skorzystaliby w większości Ci, co korzystają głównie teraz z pojedynczych. Jednak jest to moja subiektywna ocena. Wstrzymuję się od głosu, poniewaz nie do końca jestem zaznajomiony z wszelakimi procedurami oraz wydarzeniami dziejącymi się w grze.

Podsumowując:

- Popracuj nad pisownią. Przeczytaj sobie parę razy, co napisałeś i dopiero wrzucaj na forum.

- Pomysł nie jest zły, jednak należy zastanowić się, ilu tak na prawdę graczy dostanie szansę uczestnictwa w nalotach, a którym na dotychczasowe przeszkadzają różne aspekty życia codziennego.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei muszę spytać o godzinę - ahh ta dociekliwość.

 

Załóżmy, że uczę się/studiuję - nie ma mnie w domu teoretycznie od 8-15. W praktyce: nawet 6:30 do 17, biorąc pod uwagę czas dojazdu, nie każdy przecież uczy się w miejscu swojego zamieszkania.

Wracam do domciu i pełnię swoje obowiązki po szkole w godzinach 18-22, jak podałeś.

W takim razie drugi resp musiałby być o... 6, 7 rano? O północy? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności