Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Laxev-Konkurs Urodzinowy 2016


Zyga

Rekomendowane odpowiedzi

 

Żukeł i Szczureł

Szedłem sobie jak zwykle po treningu z moim panem i udałem się do mojego kolegi.Złotegu Szczura trenerki Olki.Olka i Laxev postanowili gdzieś pojść.Poszliśmy więc napić się czegoś, ale niestety zobaczyłem bardzo smutnego Zoroarka.Zapytałem się co się stało. On tylko powiedział, że stracił to co najważniejsze i pobiegł w stronę Wyspy Wirów.Niestety wołałem go nadaremno.Później poszliśmy do miłego pokemona Clefairy.Bardzo miło było spędzić z nią czas przy herbacie, ale cały czas chodził mi po głowie ten Zoroark.Poszedłem więc po pysznej herbacie do Wyspy Wirów aby go poszukać. Znalazłem go jak walczył z Scizorami.Od razu oddzieliliśmy ich wraz ze Szczurem.Poprosiliśmy ich o wytłumaczenie tej draki.Zoroark wytłumaczył, że Scizory porwały mu jego Zorue.Walczyliśmy z nimi, ale mimo tego ,że jesteśmy niezwykle silni,to przewaga liczebna zrobiła swoje.Scizorów było ponad 20.Nas tylko trzech. Przegrywaliśmy.Ale wtedy przyszła Risu ze swoim wspaniałym Shiny Zangoosem.Można powiedzieć, że pozamiatała wszystko. Scizory oddały Zorue i uciekły czym prędzej, tam gdzie pieprz rośnie.Przyszli nasi trenerzy. Laxev i Olka.Okazało się że jutro są Urodziny Pokegry.Pamiętała o tym tylko Risu i Olka.Wtedy  przyszło mnóstwo Pokemonów. Były Meowthy,Gravelery i wiele innych. Nie zabrakło też wspaniałej , gościnnej Clefairy.Złożyliśmy życzenia Administratorowi.Wszyscy później zjedli po kawałku tortu.Oczywiście Snorlax był wyjątkiem i ten grubasek musiał zejść dwa kawałki :angry:.Stwierdziłem że muszę iść spalić tłuszcz, który był w tym pysznym torciku.Poszedłem na siłkę wraz z Zangoosem i spaliłem tłuszczyk, a nawet nieźle przypakowałem.Tak skończył się ten wspaniały dzień.:D

Edytowane przez Zyga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności