Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prywatne oferty na targu


Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem, były takie pomysły. Tak, odrzucone. ALE! To nie oznacza ze ten pomysł jest niepotrzebny. Czy komuś z czytających zdarzyło się umówić z kimś na pw/czat, lecz jakaś niemiła osoba wam podkupiła? Na pewno przynajmniej jednemu z was, a prawdopodobnie nawet większości.

Pragnę by admin spojrzał na to z perspektywy poszkodowanych. Nie tylko patrzył na ułatwienie osobom na multi które i tak dalej byłyby monitorowane przez graczy jak dotychczas.

Pomysł: "Prywatne oferty" wyglądałyby tak ze przy wystawianiu można by było wpisać nick osoby która będzie mogła kupić danego pokemona. Każdy będzie mógł zobaczyć ofertę jak i zobaczyć ją w historii, jedyna różnica ze kupić może tylko osoba dla której wystawiony został (czyli nick wpisany w dodatkowe okienko). Przy ofercie pisałoby "Dla: nick"(w historii też). Gdzie dokładniej? Pod sprzedawcą? Pod nazwą stworzenia? To już wybór admina.

Plusy: brak możliwości "kradzieży" pokemona przy wymianie 2 osób/oddawania pożyczonego pokemona/dawania pokemona do expa/ułatwienie sprzedaży po niższej cenie etc.

Minusy: łatwiejszy przesył na multi (lecz dalej monitorowany)

Nick w grze: Jestem Anonim, chce ulepszyć grę. Chcę sprawić by chciało się tu grac, a nie żeby ludzie odchodzili przez utratę pokemona przy wymianie lub przy oszustach etc. Mówię głosem ludzi którzy zostali ofiarą "podkupienia".

Proszę o uzasadnione głosy.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności