Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pomysły Airisu, cz. X "Alola!"


Airisu

Czy jesteś za wprowadzeniam pomysłu?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniam pomysłu?

    • Tak
      14
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Tuż po przejrzeniu dexu Aloli w PG miałąm to pisać, potem mi umknęło i tak podczas rozmowy mi się przypomniało - proponuję wprowadzenie (znienawidzonych przez wielu) Alola-form, oraz odmiennej formy Lycanrocka (midnight dla jasności) - czemu tylko Lycanroca, a ptaka, Oricorio? Proste - form wilków są 2,a tego ptaka 4 :P

Z grubsza przedstawiłam o co chodzi - jak to widzę? Gdy proponowałam żeńskie formy Pyroara i Meowsticka zaproponowałam iż dać je do Poków eventowych, co jednak jest chyba błędem dla mnie, widzę to po fakcie. Mniejsza. Puki Dex jeszcze jest "świeży" ową formę Lycanroc'ka można by dać obok 2 ... innego wyjścia nie ma, a poki te ewoluowały by w siebie wzajemnie w niedużych odstepach lvla :) (Tutaj potwiedza się to co mówiłam - z wilkiem bedzie to jeszcze proste, a z Oricorio ... tak 4 formy dawać? Nie zabraniam oczywiście! Lubię forme Sensu, inni Balie ... ujmę to tak - o kwestię wprowadzenia ptaka nie apeluję, zostawiam wolną dłoń adminowi) Co z "rzeszą" Pokemonów "Alola-form"? Nic prostrzego! Dać je na sam koniec dexa, tuż po Marshadow'ie. Sprite takie jak całej 7 generacji, a gdy za pare lat (lub szybciej jak wnioskuję) po Alola form dać Poki następnej generacji ;)

Fakt! Pomyślałam, by dać je do osobnej "tabelki" jak Stworzenia / Stworzenia Siny / Stworzenia Eventowe - pod nimi byłaby kolejny podpunkt "Formy Aloli" :P (o tym samym myślaląm gdy wejdą Mega Evo - gdzie je ulokować)

 

Zalety:

*Wiadomo, więcej poków, generacja (dosć mala) się rozszeerzy

Wady:

*Co starsi gracze rzekną "po co to ścierwo?", "to nie są Pokemony!" itp, jak wiadmo - marudznie będzie, ale drodzy! Są tu też gracze że tak powiem, młodzi i ich nowe poki przyciągają ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

tak jak żeńskie formy Pyroar i Meowstic zaproponowałam, to i o Tym pomyślałam lecz jak sam mówisz -  wszystko stopniowo ;)  (mega Ewo jest jednak kwestią sporą a Tu...to tylko formy więc raczej spokój :) 

Na początek żeńskie formy teraz Aloly,  dalej...  się zobaczy acz właśnie o Zygarde myślę i reszcie :b 

 

Ale dziękuję za pomocy głos :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności