Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ARTIX_54321

Czy jesteś za propozycją?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za propozycją?Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewną propozycję - dodanie nowych kolekcji. 

Sam nie zrobiłem wszystkich kolekcji, ale chce to zrobić dla dobra gry. Chyba nie trzeba tu dużo pisać. Trzeba zrobić kolekcje stalowe i mroczne, ponieważ poki tego typu są teraz bezużyteczne do kolekcji.  Wprowadziłbym ze dwie kolekcje stalowe i dwie kolekcje mroczne. Oprócz tych dwóch wprowadziłbym jeszcze jakąś wodną, ognistą, elektryczną. Żeby nie było, dam przykładowe poki do kolekcji, które trzeba by było oddać, żeby ją stworzyć.

Kolekcja stalowa nr 1:

Registeel (chyba na tę chwilę najbardziej bezużyteczna legenda, ani do kolekcji, ani do expienia ze względu na bardzo dużo ilość na servie [chociaż nie złapane ręcznie legi nie nadają się do expienia, oczywiście piszę tu o większości. Taki Arceus złapany ręcznie nadaje się do expa]), Bastiodon, Magearna, Jirachi, Ferrothorn, Celesteela, DialgaHonedge.

Kolekcja mroku nr 1:

Absol (tak samo jak regi, bezużyteczny. Może do geny jedynie się nadawać), Purrloin, Guzzlord (jak wypadnie z KS, to jest wielkie nieszczęście), Hydreigon, Darkrai, Scraggy, Zoroark, Vullaby.

A kolekcja stalowa i mroku nr 2 miałyby inne poki OPRÓCZ Dialgi, Registela, Absola, Guzzlorda, Magearny, Darkraia, Celesteely. Inne poki w tych kolekcjach to mogłyby być pre-evo lub evo poków, które tutaj podałem. 

Co mogłyby dawać?

Moim zdaniem powinny dawać dużo, np. +1 złota podczas walki, lub +10 % siły wzrasta podczas walki. Chodzi mi głównie o to w tej propozycji, żeby poki, które są teraz strasznie bezużyteczne, (podkreślam w WIĘKSZOŚCI) mogłyby trochę odżyć, żeby ich cena się zwiększyła. 

EDIT:

Jeden gracz przypomniał mi jeszcze o pokemonach lodu, można by było też dla nich zrobić kolekcje. Kombinacja na szybko:

Amaura, Avalugg, Vanillite, Abomasnow, Glaceon, Froslass, Walrein, Snorunt.

W drugiej kolekcji lodu byłyby, tak jak pisałem, ich ewo, preewo.. Wyjątkiem jest Glaceon, za niego bym dał np. Vaniluxe.

A! I te śmiecie typu Magearna czy też Celestela proponowałbym też dodać do jakichś innych kolekcji, np. kolekcji unikatu czy też kolekcji legend.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Azelf - ten pokemon chodzi po 80 - 100k więc tragedii nie ma. Można by było też go dodać do kolekcji unikatu czy legend i cena by poszła o 50 - 100k w górę. 

Manaphy -  on to do aby jednej kolekcji jest potrzebny (o ile się nie mylę). Więc tak jak pisałem o Azelfie, dodanie go do kolekcji legend czy unikatu i dodanie sensownych bonusów do tych kolekcji i od razu ceny by wzrosła.

--

Tak na marginesie, tak sobie patrzę, że Guzzlord ma typ dark / dragon, więc można by było zmienić mu typ na dragon i dodać do kolekcji bestii, wtedy stałby się bardziej pożądany. 

--

Tak jak pisałem, nie trzeba by było tylko Azelfa i Manaphy dodać do innych kolekcji, ale też te poki, co do tych nowych kolekcji będą należeć. (Konkretnie - te poki co będą do kolekcji stalowej, dodać także do np. kolekcji legend czy kolekcji unikatu) Wtedy ich cena się trochę zwiększy i wyjdzie to na + gospodarki gry.

 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności