Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ranking schwytanych stworzeń


sarkazm

Ankieta  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem?



Rekomendowane odpowiedzi

Bry.

Temat przerabiany nie raz. Nawet miał i miejsce w naszej grze. Co tu dużo mówić.

Ranking schwytanych stworzeń działający jak ranking codzienny na pokonane stworzenia z tą różnicą, ze ranking ten będzie TYGODNIOWY. ***

Czas na chwytanie stworzeń będzie OD (?) (nie wiem co będzie lepsze. czy od niedzieli od 20:05 czy od północy z niedzieli na poniedziałek. Tu już możecie podsunąć własną myśl.

DO niedzieli godziny 20:00 

Oczywiście stworzenia z Miasta Viridian NIE nie są zaliczane.

Nagrody:

Moje propozycje:

-pokemony których jest 5 lub mniej na serwerze

-pokemony potrzebne do kolekcji 

Dodatkowo raz w miesiącu. Do wyboru. Ostatnia niedziela lub ostatni weekend tygodnia mogą być rywalizacją o stworzenie shiny. (ta propozycja jest luzna, czekam na opinie wasza i Admina) 

 

***  Gdyby ranking miał resetować się codziennie pokemony będące nagrodami byłyby losowe. 

 

Czekam na opinie.

Pozdrawiam wiecznie miły Sarkazm.

 

Odnośnik do komentarza

Nie no te nagrody to jest jakiś żart ... żeby za łapanie były do wygrania shiny stworzenia ... lub tych co jest 5 na serwie ( ich wartość znacząco spada w takim przypadku.. bo z biegiem czasu już nie byłyby takie rzadkie)   

 

Pomysł Ok lecz nie jakiś potrzebny .. a w nagrodę dostawać pokemony jest nie na miejscu .. prędzej itemy .

Odnośnik do komentarza

Dlatego podkreślone jest ze propozycja z shiny luźna. można to zamienić na nie wiem. legendy :)

każdy pokemon z czasem nie jest rzadki. Przedmioty moim zdaniem są marnym pomyśłem. 

Ktoś może mieć wymarzonego pokemona i o niego walczyć, a wątpię, ze ktoś będzie walczył o coś co w najprostszy sposób może kupic za arcany :) 

Odnośnik do komentarza

Dlatego Shiny stworzenia są wyjątkowe .. w grze jest już do zdobycia skrzynia z której wypadają shiny pokemony lub po prostu schwytać go co uczyniło już parę osób  ;)

Mimo że nawet mi by to pomogło w uzbieraniu shiny generacji jestem przeciwko temu ..  Ja nie wydając kasy jestem przykładem że jednak da się te pokemony posiadać .

Jedyny pomysł na shiny pokemona może być on w jakimś konkursie lub evencie np świątecznym .. niech nadal te pokemony coś znaczą .. :)

 

Prędzej pomysł z pokemonami do kolekcji ponieważ sporo osób szuka i robi je więc miałby jakąś furtkę do zdobycia go :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności