Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe mapki


Demonek

Chcecie aby ten pomysł został wprowadzony do PG ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy chcecie nowe mapki

    • tak
      2
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! 

Nasza gra dysponuje takimi mapkami jak :

-Dolina Lawy-Oczywiście tam mogą walczyć pokemony typu Ognistego

-Dolina Lodu-W której mogą walczyć pokemony typu wodnego i lodowego (Jeśli sie pomyliłem to proszę podziękować graczowi @Pokecios :D)

-Wzgórze Piorunów-Mogą walczyć tam stworzenia typu elektrycznego 

-Kryształowe Pola-Walczą tam stworzenia typu psychicznego

Jak widzicie każda z tych mapek ma ograniczenia typu( nie wiem jak to nazwać:D) Ale czy tylko ja uważam ze trochę tego za mało dla tylu typów dlatego chciałbym zaproponować takie  mapki jak (dodam  małe opisy;)?

-Złomowisko-Oczywiście wygląd złomowiska - na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu stalowego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu stalowego :D 

-Amazonia-Wygląd:Liany itd.-Na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu roślinnego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu roślinnego

-Grunwald-Wygląd:no grunwald na mapie 2D- na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu walecznego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu walecznego

-Kamieniołom-Wygląd:skały-na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu kamiennego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu kamiennego

-Jaskinia #2-Wygląd:Jaskini-na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu Mrok i Duch ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu Mrok i Duch 

-Opuszczona Dolina-Wygląd:Ciemny Las-na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu smoczego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu smoczego

-Laboratorium-Wygląd:zniszczone ampułki itd.-na tej mapce będą mogłyby walczyć stworzenia typu trującego ponieważ będą się na niej znajdowały stworzenia typu trującego

To tyle !Jeśli o czymś zapomniałem to napiszcie w komentarzach :D lub jeśli chcecie zmienić nazwy tych mapek piszcie śmiało tam niżej :D 
(jeśli zauważycie w opisie błędy to przepraszam ja to kopiowałem pisałem to 30 min :( )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności