Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Za co blokada?


Ciu

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Danonek napisał:

Oczywiście. Powodem jest ostatnie ogłoszenie, w którym wymieniony był z nicku inny gracz. Z racji prześmiewczego wydźwięku ogłoszenia i tego, że gracz poczuł się urażony, została nałożona trzydniowa blokada.

Prosiłbym o zniesienie o bana jednak. Może faktycznie poniosły emocje ale owa graczka swoimi działaniami psuje grę innym. Zniechęca właściwie do grania. Wykorzystując swój milion na koncie, już nie mówiąc jakiego pochodzenia skoro widzę że tu już musiała się tłumaczyć z multikont i transakcji między kontami. Do tego aby kupić czyjąś ciężko wyklilana pracę a potem wystawiać w cenach jak za darmo. To w żaden sposób pod regulamin nie podpada? Przez jej działania wiele osób już żałowało czasu poświęconego na grę o kasie na bony nie wspominając. Ja też jestem urażony. To chyba zrozumiale, że człowieka może zostać wyprowadzony z równowagi. 

Odnośnik do komentarza

Blokada trwa trzy dni i myślę, że to wystarczająco, aby ochłonąć i przemyśleć sprawę. Jeżeli chcesz zgłosić skargę na kogoś, proszę robić to przez PW, razem z dowodami (screenami) i punktami regulaminu jakie zostały naruszone. Samo twierdzenie, że wiele osób żałuję gry nie jest powodem aby kogoś zbanować. Tak samo wcześniejsze przewinienia nie są podstawą do stwierdzeń, że dana osoba już zawsze będzie "tą złą". A co do wystawiania psów - każdy z graczy wystawia je za takie kwoty, za jakie chce, nie ma nigdzie zapisu o tym, że trzeba trzymać się cennika nawet macierzystej hodowli czy rynku. Jeżeli komuś zależy, może poprosić o zmianę ceny, natomiast dana osoba nie ma obowiązku się do prośby ustosunkować.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Danonek napisał:

Blokada trwa trzy dni i myślę, że to wystarczająco, aby ochłonąć i przemyśleć sprawę. Jeżeli chcesz zgłosić skargę na kogoś, proszę robić to przez PW, razem z dowodami (screenami) i punktami regulaminu jakie zostały naruszone. Samo twierdzenie, że wiele osób żałuję gry nie jest powodem aby kogoś zbanować. Tak samo wcześniejsze przewinienia nie są podstawą do stwierdzeń, że dana osoba już zawsze będzie "tą złą". A co do wystawiania psów - każdy z graczy wystawia je za takie kwoty, za jakie chce, nie ma nigdzie zapisu o tym, że trzeba trzymać się cennika nawet macierzystej hodowli czy rynku. Jeżeli komuś zależy, może poprosić o zmianę ceny, natomiast dana osoba nie ma obowiązku się do prośby ustosunkować.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności