Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odbanowanie konta milkka545


Mopsikland

Rekomendowane odpowiedzi

Konto zostało zablokowane z powodu ogłoszenia "sprzedam wszytskie psy jakie posiadam w fajnych cenach zapraszam". Takie ogłoszenie łamie zasady Taryfikatora, który za przewinienia w grze wymienia m.in. pozbywanie się majątku. Na poprzednim koncie blokada została nałożona za to samo, zatem domyślam się, że regulamin gry nie został przez te kilka miesięcy poprzedniej blokady przeczytany. ;) Może przy zakładaniu nowego konta jednak go przeczytasz. Konto milkka545 nie zostanie odblokowane.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie miałam na myśli że chce pozbyć się majtku i wgl napisałam tak żeby osoby się porostu zgłaszały i czytałam regulamin ale nie wiedziałam że za napisanie zwykłego ogłoszenia można bana dostać z tego co widziałam dużo osób pisało podobne ogłoszenia i nie zostały zbanowane  bardzo dużo w to kontu włożyłam czasu i stresu obiecuje że więcej się już takie coś nie powtórzy mogła bym prosić chociaż o skrócenia bo strasznie mi szkoda konta i obiecuje że przeczytam uważnie każdy podpunkt regulaminu z 4 razy 

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...

Witam znowu chciała bym prosić o unbana dla konta milkka545 nie zrobiłam nic złego nie miałam na myśli łamanie regulaminu nie wiedziałam że jak napiszę się w takim sensie wiadomość na ogłoszeniach można odrazu bana wyłapać za nic a z tego co zauważyłam innym ten błąd zostawał odpuszczamy i dostawali odrazu unbana za przeproszenie mi ten błąd widze że nie chce być przebaczony chociaż mówiłam już że się poprawie w tamtym zgłoszeniu o konto mopsikland było mówione że administrator rozwiązuje bany o multiki i do tej pory nawet od administratora nie dostałam odpowiedzi więc na jaką kolwiek wiadomość od was trzeba się długo czekać więc czekam jak dalej się pociągnie ta sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności