Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odbanowanie konta


Mopsovaaa

Rekomendowane odpowiedzi


Witam
Proszę o odblokowanie mojego konta,zostałam nie słusznie zablokowana
Jedno z zablokowanych kont było moje,drugie siostry.ponieważ nie ma ona swojego telefonu bo jest za młoda gra na mojej komórce lub laptopie.
Reszta kont była założona dawno temu i były nie używane
Między kontami nie dochodziło do transakcji.
Proszę o rozpatrzenie mojej prośby i jak najszybsze odblokowanie dwóch kont.

Odnośnik do komentarza

Konta Mopsovaaa, Bioluminescencja, Kornelaa i Schroniskoboss logowały się ostatnio wczoraj, w odstepie dwóch minut. ;) Konto UwUBAKKKA również niedawno. Wszystkie z wymienionych logują się po sobie. Zatem nieprawdą jest, że reszta kont nie była używana. Samo posiadanie więcej niż jednego konta jest złamaniem regulaminu gry, transakcje nie są tutaj wyznacznikiem, mogą nim być również głosy na wystawach. 

Jaka jest w takim razie wersja wydarzeń? Konta nie pojawiły się nagle, na takie same maile, i nie logowały samoistnie.

Odnośnik do komentarza

Logowały sie ponieważ chciałam zobaczyć czy również otrzymały blokade,tak jak mówiłam nie było miedzy nimi transakcji,głosowan w wystawach itd.Na tamte 3 konta logowania były raz na ruski rok,porostu aby obczaić co się dzieje itd Wiem że źle zrobiłam zakładając je ale nawet nie było możliwości ich usunięcia ponieważ tym zajmuje się admin,a trochę głupio byłoby pisać do niego I przyznać się do nie legalnych czynów Możecie je usunąć,nie ma problemu,ale prosiłabym o rozpatrzenie odblokowania kont Mopsovaaa oraz bioluminescencja Z góry dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności